Wpis z mikrobloga

#bettercallsaul w ogóle drażnią mnie te dziury scenariuszowe. Lalo #!$%@?ł 5 osób w tej pralni, ale nikt się nie przejął. Przecież to musieli być kumple Mike'a. Jak to wpływa na morale gangu jeśli mogą cię odstrzelić od tak a szefuńcio nawet nie wzruszy ramionami? Dlaczego nie pochowali tych ziomeczkow razem z Lalo i Howardem? Że niby wysłali ciała rodzinie? I co, nikt z rodziny nie zadawałby pytań?
  • 11
@gybefan: no może nie wrzucili ich do wspólnej mogiły właśnie z tego powodu o którym napisałeś - ze względu na morale. Co sobie pomyśli taki cyngiel Gusa? "Jak umrę to moja rodzina o mnie nic nie będzie wiedziała i skończę zabetonowany w masowym grobie bez pochówku."
Gus ma pod sobą od cholery ludzi (dobrze to widać w bb gdzie był pokazany cały proces dystrybucji mety) i jakoś to musi funkcjonować w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mannoroth: jednego ze swoich na których się zawiódł (bo typ odstawił fuszerkę w mieszkaniu Gale'a po tym jak Jesse go zastrzelił). Poza tym odwalił popisówkę, żeby nastraszyć Walta i Jesse'go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak ale twórcy się rzekomo tak skupiają na jakichś durnych detalach jak klamra w pasku Lalo itp


@gybefan: do tego wystarczy stażysta który obejrzy wszystkie odcinki, zrobi listę rzeczy które mogą się przewijać w innych odcinkach jako takie detale i tyle, to nie jest coś na czym trzeba się skupiać