Wpis z mikrobloga

@OBAFGKM: dobrze że żaden mój przodek nie był UBekiem ani "utrwalaczem władzy ludowej" bo niewątpliwe teraz będę rozpracowywany 4 pokolenia wstecz przez dzielny IPN. A tak poważnie - źle że zagalopowałem się nieco ponieważ w IPN faktycznie - tak jak zauważył Piotr Zychowicz pracuje wielu świetnych historyków. Ja zaś mówiłem o politycznej wierchuszce od gloryfikacji kolaborantów z BŚ oraz Kurasia "Ognia" i innych bardzo wątpliwych "bohaterów". I kompletnie wybiórczej "dekomunizacji".
@OBAFGKM: Pan @wolskiowojnie ma rację, politruki zawłaszczają IPN i robią z instytucji narzędzie do rozgrywek politycznych. Przykłady można mnożyć: od pomijania wkładu i trudnej historii LWP w odbicie kraju, na wykorzystywaniu teczek SB do rozgrywek politycznych kończąc. Instytut robi świetną robotę, ale wszystko to jest manipulowane przez jełopów wyznających słuszną linię rządzącej partii. I mówię to jako wnuk AKowca i żołnierza powojennego wojska - więzionego za swoją działalność w podziemiu. Mieszanie
@wolskiowojnie: I co Ci geniuszu zrobi taka policja polityczna. Wiesz czym było SB czy rzucasz hasłami których nie rozumiesz?

Ja zaś mówiłem o politycznej wierchuszce od gloryfikacji kolaborantów z BŚ oraz Kurasia "Ognia"....

A może to Ty nie posiadasz warsztatu bo nie jesteś historykiem by w ogóle oceniać pracę IPN a twoja opinia "tak mi się wydaje" jest bezwartościowa?