Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim,
muszę się Was dzisiaj poradzić w sprawach #zwiazki. Jestem z #rozowypasek od prawie trzech lat i jest nam cudownie. Zdarzają się kłótnie, jak wszędzie, ale, ogólnie, jest super i dogadujemy się bardzo dobrze.

Problem pojawia się w łóżku z #seks. Do tej pory byliśmy bardzo dobrze dogadani i rozumieliśmy się w sprawach seksu.
Przekraczaliśmy razem kolejne bariery i eksperymentowaliśmy. Bardzo często zdarzał się spontaniczny lodzik z jej strony. Też nie byłem nigdy dłużny. Bardzo lubię zadowalać Ją w każdy możliwy sposób. Wydawało mi się, że wszystko jest super.

Mniej więcej od początku tego roku coś się zepsuło.
Spontaniczny lodzik? Może raz na dwa tygodnie.
Seks w kuchni albo łazience? Przez te pół roku zdarzył się dokładnie dwa razy, zawsze po akloholu.
Spontaniczny oral z mojej strony? Wszystkie próby są szybko odrzucane.

Dla lepszego kontekstu - nasz uśredniony wiek to wiek chrystusowy. To ja jestem starszy.
Coś, czego nie rozumiem, dzieje się od około pół roku. Libido zdecydowanie spadło. Niestety nie u mnie, a u Niej. Kobitka nie jest ani na tabletkach ani na plasterkach ani na niczym innym. Używamy gumek, czasami zdarza nam się spontaniczny seks z finałem w.... i zawsze nas to kręciło. Dzieci na szczęście nie chcemy i nie mamy....

Zasypiamy razem, jak co dziennie od prawie trzech lat. Gdy próbuję się do Niej "dobierać" - zrzuca moją dłoń. Traci zainteresowanie i tłumaczy się zmęczeniem. Dawniej nakręcała się i przechodziliśmy do rzeczy. Potrafiliśmy kochać się przed snem, w środku nocy, przed pracą, w pracy i pomiędzy obowiązkami. Teraz? Prysznic, Netflix, jak się Jej zechce to seks, ale nie za późno, bo zmęczona.... rozumiecie już?
Kochamy się już tylko gdy Ona zainicjuje zbliżenie. Ja.... przestałem się już prosić.

Nie chcę mówić już nawet o tym, że kiedyś miała większą fantazję. Teraz seks stał się bardziej mechaniczny, nie czuję od Niej tego żaru eksperymentowania. Oral, klasycznie, seks, klasycznie, penis w waginę i spać. Nie chcę, żeby nasz seks tak wyglądął.

Co robić? Jestem wysportowany, ona ma odrobinę za dużo tu czy tam, ale kocham Ją i podoba mi się jak nigdy nikt! Kręci mnie jak cholera, jestem prawie zawsze gotowy na seks, wpadki (za szybko, albo za słabo....) zdarzają się bardzo sporadycznie.

Czy jakaś hormonalna antykoncepcja jej pomoże? Jakieś leki? Suplementy? Nie znam się na tym. Znam się na budowie silników i liniach produkcyjnych, nie na naprawianiu kobiet.

#seks #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d0000c3badb5d6227d4199
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć wszystkim,
muszę się Was dzi...

źródło: comment_1657808520TGsqBvBYJDdzSwOO7VEvGX.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nikt ci nic lepszego na wykopie nie doradzi niż przeczytanie klasyki gatunku "Mating in captivity" esther perel, podsumowanie 20 lat doświadczenia w terapiach dla par z takim problemem jak twój, koniecznie przeczytaj, na torrentach jest łatwo dostępne do ściągnięcia
  • Odpowiedz
nikt ci nic lepszego na wykopie nie doradzi niż przeczytanie klasyki gatunku "Mating in captivity" esther perel


@Bananek2: Z tego co widzę to stara zasada co innego mówi, co innego myśli, czego innego chce. Jakie to typowe. ( )

Ale o tyle plus że bardziej sensowniej to wytłumaczone, by zrozumieć tę sprzeczność.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niewiele piszesz o sytuacji życiowej poza seksem. Po 15 latach, dziesiątkach pozycji i miejsc gdzie uprawiało się seks to czy coś jeszcze on wnosi? To uczucie napędza potrzeby. Nie piszesz wiele o samej relacji, może o dobre samopoczucie różowego warto zadbać. Zadbać o to, by realizowała cele życiowe. Znaleźć coś wspólnego, co ponownie was do siebie zbliży. Mi tam nie chce się inicjować jak czuje się zawieszony w realizacji celów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteście już razem 3 lata, jak piszesz byliście ze sobą prawie codziennie.
Kiedy ostatnio mieliście jakąś dłuższą przerwę kiedy się nie widzieliście, czy to z powodów rodzinnych czy zawodowych?
Niestety po 2-3 latach wydzielanie hormonów oksytocyny, przez tak zwaną ,,miłość" znacznej maleje, co powoduje coraz większy brak zainteresowania drugiej połówki.
Oczywiście w żadnym wypadku nie spisuje was na straty, ale najlepiej będzie o tym porozmawiać.
Wiem to niby najprostsze rozwiązanie,
  • Odpowiedz
x: A dbasz odpowiednio o nią poza zbliżeniami? Wiesz, jakaś kolacja, spędzanie czasu, pokazanie, że zależy Ci na niej, nie na jednym...
Może faktycznie jest zmęczona. Może ma problemy w pracy? Może przez sytuację w kraju (inba o aborcję) trochę się cyka ciąży i nie ma ochoty?
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz