Wpis z mikrobloga

Plułem sobie w brodę że nie zacząłem kopać btc jak o nim usłyszałem i nie kupiłem kiedy 1 #btc był po 10zł. Później były inne coiny #ltc #nmc #ppc #ftc #dgc i wiele innych, teraz jest #catcoin. I do nich wszystkich odnosiłem się sceptycznie bo nie sądziłem że warto się nimi interesować ale tak siedzę na mirko i myślę czy jestem tak głupi, takim ignorantem czy po prosu nie ma co się ekscytować? Może mi ktoś bez śmieszkowania powiedzieć czy warto kopać jakąkolwiek krypto-walutę? Chodzi mi głównie o #dogecoin i #catcoin.

#bitcoin
  • 16
@Fundinmotion: Pewnie taką jaką ma śmieszkowanie na wykopie. I to nie jest żart bo śmieszkowanie jest ważne.

@support: nie ma żadnej kryptowaluty ale niewielu o tym jeszcze wie.

@safian: Na laptopie, tak wiem brzmi to śmiesznie. Pytanie o wartość nie było związane z giełdą, bo na prawdę wykopywanie laptopem btc jest głupie, bezsensowne bo do końca możliwości ich wykopywania pewnie by się nic nie wykopało o tyle chyba pare
@Fundinmotion: Tak bardzo utalentowana, sławna i piękna że modelowaniem graniem w superprodukcjach i śpiewaniem niezapomnianych utworów dorobiła się kasy. Jest już jego żoną. I to że poznała go w wieku 22 lat będąc wcześniej jedną z pierdyliarda innych modelek i po tym spotkaniu dopiero świat o niej usłyszał nazywam śmieszkowaniem. To co robiła z Hefnerem to śmieszkowanie.