Wpis z mikrobloga

@KopecyFan: widze, ze w szoku jestes.... nie wszyacy sa para taka jak ty z @kohut100, nie wszyscy "uzupelniaja" sie tak dobrze jak Wy pod kazdym wpisem.
Ale ja jestem tolerancyjny. Robta co chceta, tylko dzieci nie adoptujcie... a i ubierajcie sie normalnie, ja z swoim seksualizmem sie tak nienobnosze jak Wy.
Powodzenia Chlopaki :*
widze, ze w szoku jestes.... nie wszyacy sa para taka jak ty z @kohut100, nie wszyscy "uzupelniaja" sie tak dobrze jak Wy pod kazdym wpisem.

Ale ja jestem tolerancyjny. Robta co chceta, tylko dzieci nie adoptujcie... a i ubierajcie sie normalnie, ja z swoim seksualizmem sie tak nienobnosze jak Wy.

Powodzenia Chlopaki :*


@Zbojmar: Widzę ze po raz kolejny masz problem z rozpoznaniem ironii i jakoś jak czytam twoje posty
@Karierat4: Bo na podlasiu same prawdziwe chłopy nie? he he. Wybacz ale jestem z zupełnie innej części Polski, gdzie wyznawane są europejskie wartości i nikogo nie obraża się per "ciepły", ani nikogo nie interesuje kto co z kim robi w łóżku (pomijając już jaka jest prawda) tylko na wykopie czyjeś życie seksualne, lub orientacja może budzić niezdrowe zainteresowanie.