Wpis z mikrobloga

@gorzki99: dobra chyba faktycznie to jest skrzyżowanie, ale wciąż stoją nielegalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dodatku to na pewno nie jest 1,5 metra zostawionego chodnika
  • Odpowiedz
ale wciąż stoją nielegalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dodatku to na pewno nie jest 1,5 metra zostawionego chodnika


@Kalan: I na pewno jest mniej niz 10 m od skrzyzowania.

Jesli przyjmiemy ze to jest skrzyzowanie (czyli zakaz postoju zostal
  • Odpowiedz
@Kalan: właśnie też na to zwróciłem uwagę - nie jest to skrzyżowanie.
@gorzki99: dlaczego ten znak jest powtórzony? Są dwie opcje - albo jest to droga publiczna albo ustawiający te znaki jest dzbanem który nie wie, że publiczna z wewnętrzną nie stanowi skrzyżowania ;)
  • Odpowiedz
@gorzki99: @xTortox: Jedyne co mnie zastanawia to jak intepretować znak zakazu zatrzymania, a zaraz za nim znak zakazu postoju (czyli do minuty można stać) - czy zakaz postoju anuluje zakaz zatrzymywania się?
  • Odpowiedz
@xTortox: Stał na pewno (bo widziałem go jak jechałem chwilę wcześniej z drugiej strony), ale tego nie udowodnię bo nie uchwyciła kamera. Natomiast wciąż stoi nielegalnie bo powinien zostawić 1,5 metra dla pieszych (ten cały chodnik ma gdzieś tyle), więc zrobię zgłoszenie tak czy inaczej (sam za podobne parkowanie dostałem kiedyś mandat)
  • Odpowiedz
@Kalan: trochę szkoda drzew na pouczenie (ʘʘ) ale zgłaszaj i wołaj - jestem ciekaw czy w ogóle podejmą czynności i dla świętego spokoju pouczą, czy umorzą z automatu, bo jednak pomiaru odległości też nie masz, a jak to mówią bez dowodów (twardych) nie ma winy ¯\_(ツ)_/¯ no chyba że faktycznie ten chodnik nie ma 1.5 metra
  • Odpowiedz
@Kalan: na szczęscie praworządna partia PiS już dawno wprowadziła to że policja może parkować gdzie chce i jak chce jeżeli prowadzą mityczną "interwencje lub czynności".
podziękuj im
  • Odpowiedz