Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, przymierzam się do kupna fotelu, ogólnie stanowiska do sim racingu, i tu moją uwagę przykuł Playseat Challenge z racji tego, że mam ograniczone miejsce, fajny jest Playseat Evolution ale boje się, że zagraci mi mieszkanie. Pytanie czy ktoś korzystał z challenge? Czy jest ok? Czy jest stabilny i czy ogólnie jest to dobry zakup, pozdrawiam
#simracing #racing #f1
  • 6
@Jacaaa ja mam, dla mnie jest wystarczająco stabilny. Wiadomo, są jakieś ruchy, w końcu to składak ale jeżdżę czasem po kilka godzin i mi to nie przeszkadza, więc generalnie jestem bardzo zadowolony.

Jest jeszcze kwestia kierownicy. Ja mam T150 więc dosyć słaba, ale dopóki nie masz DD to powinno być ok.
@Jacaaa: Ja mam podobnego składaka od NLR i do tego kiere TGT2 - wszystko jest bardzo stabilne, a możliwość złożenia zdecydowanie na plus, bez tego różowa kazała by mi wyjechać z salonu xD
@Jacaaa też się zastanawiałem nad Playseat, ale jednak po obejrzeniu recenzji nie wyglądało to na jakieś super stabilne. Ostatecznie kupiłem GT Omega ART (350 EUR z fotelem, można kupić bez, albo jest kilka wersji do wyboru), z tego co ludzie się wypowiadali to niebo a ziemia pod względem jakości, a tylko jakieś 4 stówki drożej. Co do miejsca - jak nie gram to odłączam sobie fotel od reszty kokpitu i mam mebel
@Jacaaa: ja mam playseat challenge do g29, zajebiście daje radę i właśnie fajnie że można złożyć po graniu, różowa się nie czepia że pół mieszkania #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem że do niektórych kierownic jest trochę zbyt mało stabilny, ale widziałem gdzieś takie specjalne rurki do wzmocnienia konstrukcji i podobno wtedy nie ma problemu (ale to i tak scenariusz pt używanie kierownic fanateca z challengem)