Wpis z mikrobloga

Zastanwiam sie czy nie isc na studia w moim miescie na informatyke. Jest specjalizacja "tworzenie gier komputerowych i aplikacji". Brzmi zajebiscie. Tylko jak ja mam se poradzic po 6 latach neetu gdzie jestem #!$%@? uzalezniony od internetu i social media i latam na szluga co 5 min. Nie uczylem sie praktycznie od gimnazjum xD do tego jestem cpunem #!$%@? ehhh Nie wspominajac nawet o fobii
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@baton967: ale zdajesz sobie sprawę, że przez pierwsze dwa lata to z gier to zobaczysz minesweepera na windowsie a w tym czasie będą cię orać matmą?
  • Odpowiedz
@baton967: idź na te studia i rób co każą zamiast oglądać hentaie w internecie. Branża game devu rośnie jak #!$%@?. Nie dostaniesz tyle ile web dev, ale będziesz klepał prawdopodobnie w C++ a z C++ w dowolnym momencie możesz wykonać żabi skok na inny język. Jak będziecie klepać w Unity to będzie C# (ce hasztag) i też będzie git. Prawdopodobnie będziecie robić jedno i drugie.
  • Odpowiedz
@baton967: studia nie nauczą cię programować, a specjalizacja na dobrą sprawę nic nie daje. Jedyne co to może ci pokażą mniej więcej jakieś podstawy, ale jeśli sam nic nie zrobisz, to nawet się nie łudź, że skończysz jako ktoś więcej niż klepacz miernego kodu.
  • Odpowiedz