Wpis z mikrobloga

Nie oglądałem, ale... już tłumaczę, dlaczego projekt Marianna to pisowski pomysł:
- Trzaskowski w kampanii często wracał do hasła "mamy dość!"
- To próba podczepienia pod całą opozycję i skompromitowania haseł antypisowskich jak właśnie "Mamy dość".
- mąż pisowiec, coś nie słychać o rozwodzie, plus niedawne homofobiczne poglądy
- promuje ją Super Express, który często też ma pisowskie skrzywienie (w przeciwieństwie do Faktu)
- popularkę robią jej też Stanowski i Mazurek

Wielkiego sukcesu tu nie będzie, ale wystarczy, że urwie opozycji 1 procent lub uda jej się ją ośmieszyć. Władza w #tvpis już się postara, by kompromitacje Marianny były kompromitacją opozycji. Niektórzy dla beki lub w ramach "pustego głosu" zaznaczą na liście MAM DOŚĆ

Trzeba się przyglądać, kto jej będzie zbierał podpisy i organizował struktury.

#kanalsportowy #stanowski #mamydosc #polityka #4konserwy #neuropa
  • 3
@Promilus: Oglądałem. Akurat o tym, że podszywa się pod opozycję aby rozwodnić dla niej poparcie to jej Stanowski pocisnął (linkuję poniżej do tego fragmentu). Ogólnie występ katastrofalny. Dużo lania wody, unikanie jasnych odpowiedzi, standardowe "a bo za PO". Generalnie sztabowcy Pis którzy kierują tym projektem kładą się właśnie spać z ciężkim bólem głowy.
Deathblow - @Promilus: Oglądałem. Akurat o tym, że podszywa się pod opozycję aby rozw...
@w_1090: Ona nie jest głupia. Po prostu ją walnęli na głęboką wodę ze zbyt krótkim przygotowaniem. No i jak masz manierę nieprzerwanego gadania, to trudno nic nie palnąć.
@Promilus: Ten projekt jest dla mnie tak fundamentalnie głupi, że wysiadam. Żeby wystawić listy w całym kraju trzeba zebrać w ciul podpisów i znaleźć 400 osób do wrzucenia na listy. Jak ledwo zrobił to jeden z najpopularniejszych swego czasu muzyków, to jak