Wpis z mikrobloga

Powiem tak.... IM jak i Igenius są dobrymi platformami jeśli chodzi o nauke tradingu... kwestia tylko jak człowiek to wykorzysta. W Igenius to jest dobre (patrząc pod kątem nowej osoby) bo juz na starcie ma sie dostęp do sygnałów, czego w IM brakuje... znaczy jest - ale w Igenius wychodzi taniej to po co przepłacać? A jak sie działa tradingowo z ludźmi, ktorzy skupiają się na tradingu a nie na networku - to można nieźle sie rozwinąć. ALE to wszystko zależy z jakimi ludźmi na co dzień sie współpracuje...w IM bylem w grupie, ktora tylko network i network (Beonlineteam) - a ja chciałem tradingu sie uczyć i sam musiałem sie uczyć / nie dało rady grupe zapytać o coś tradingowo bo od razu hejt, że nie korzystam z narzedzia tylko swoje analizy robie... a w Igenius jesteśmy razem w kilka osób, ktore są nastawione na rozwój pod kątem tradingu i razem sie uczymy, analizujemy, live tradingi też sie robi jak rynek daje. Krótko mówiąc obie platformy są w porządku jesli chodzi o nauke tradingu. Kwestia tylko z jakimi ludźmi sie dziala.
#gamechangers #beonlineteam
  • 5
  • Odpowiedz
@damijano: Chyba sobie żartujesz XDD Nie korzystałem z waszych platform, ale widziałem je na prezentacjach i wyglądają jakby zostały na szybko sklecone przez jakiegoś studenta. Płacenie za subskrypcję jakiejś badziewnej platformy w czasach, gdy w necie jest cała potrzebna wiedza i to za darmo, jest dla mnie całkowitym bezsensem.
  • Odpowiedz
Najpierw skorzystaj a potem wydawaj opinie! Ja tu nie mowie o networku itp... tylko o tym jakie rzeczy wartościowe masz w tych platformach. ale to człowiek musi umieć rozdzielić te rzeczy... trading/nauka o rynkach finansowych a robiebie biznesu online(networku) to całkiem różne rzeczy...
Ale to tylko nie liczni widze rozumieją.
Gdybyś wiedział co to jest trading, jaki to proces i jakie daje mozliwości to byś inaczej na to patrzył. A tak jedziesz
  • Odpowiedz
Igenius to oszustwo. Sławią się materiałami edukacyjnymi a tak naprawdę na platformie jest za dużo niekonkretnych filmów, a mentoring jest z arabem pochodzenia niemieckiego, który mówi łamaną polszczyzną. W dodatku marketingowcy firmy sławią się nie swoimi wynikami. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Jeśli ktokolwiek z tej grupy będzie proponował Ci współpracę odmawiam, nic się nie nauczysz, a tylko stracisz czas i pieniądze . Jeśli chodzi Ci zaś o sygnały to one tez nie są
  • Odpowiedz
W dodatku spójrzcie na tych ludzi co „to” reklamują. Śmiech na sali. Pewien lider posiada kamizelkę popularnej drogiej marki, której w ogóle ta marka nie miała do zaoferowania w swojej cało-żywotnej sprzedaży. Extra chwalić się podrabianymi rzeczami, nie swoimi autami i wynikami, które są na grubym minusie. Co najśmieszniejsze co niektórzy nawet nie rozumieją, że robią krzywdę ludziom którym sprzedają subskrypcje.
  • Odpowiedz
@damijano: Zgadzam się trading to proces ale należy się go uczyć od ludzi, którzy mają o nim pojęcie. W cenie tej śmiesznej subskrypcji można dostać indywidualny pakiet u prawdziwego trader’a, który żyje z rynków finansowych.
  • Odpowiedz