Wpis z mikrobloga

@iErdo: no to marzysz żeby powstały karty, ale cena ci się nie podoba więc w sumie to nie marzysz skoro wykluczasz dokładnie to o czym marzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miecz12: ehh No nie oszukujmy się, 40 zł za jedną kartę i kawałek czekolady to nawet jak marzę to szanujmy się, cena z kosmosu. Poza tym tam jest tylko 10 kart jeśli się nie mylę, bardzo szeroka kolekcja, podczas gdy w HP było ich kilkaset

No i dochodzi jeszcze taki aspekt że są bardzo brzydko zrobione, mam takie 3

No i założę się, że Ty nie masz czegoś, co byś chciał
Pobierz iErdo - @Miecz12: ehh No nie oszukujmy się, 40 zł za jedną kartę i kawałek czekolady ...
źródło: comment_16574882330kAkM6UYh6VxNUo1eUJAjy.jpg
@iErdo: chciałbym żeby ten kraj był mlekiem i miodem płynący ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no cóż, ogólnie z tego co wiem to te żaby są #!$%@? same w sobie, więc nie dziwi mnie że karty też są #!$%@?, a drogie, bo za licencje trzeba bulić i tyle, nic nie zrobisz, a tak poza tym to słyszałem że te żaby w tych miejscach się dobrze sprzedają, więc skoro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miecz12: w ogóle to są dwa rodzaje, te drugie się dobrze sprzedają chyba bo są dużo tańsze i dostępne w Londynie w każdej sieciowe prawie, tak jak u nas w żabce przy kasie batony to tam te żaby, jeśli mnie pamięć nie myli za 3 albo 4 funty, ale to też nie to tam jest też z 8 kart chyba