Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto odpowiada za transfery w Chelsea, ale zdecydowanie ktoś tam ma nierówno pod sufitem albo naściemniał w cv i wiedzę o piłkarzach czerpie z fify na xboxa XD. Po Wernerze i Lakace pora na jednego z bardziej przehajpowanych angielskich piłkarzy - Sterlinga XD. Wyczuwam jakieś 6 goli i ze 3 asysty w nadchodzącym sezonie. #transfery #premierleague #mecz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 1
@Minieri: 13 goli w ostatnim sezonie. Chelsea na tą pozycje ma kilku zawodników. Brakuje tam środkowego napastnika i środka obrony, a oni za 50mln funtów kupują gościa, który nie wygrywał miejsca w składzie z Grealishem ¯_(ツ)_/¯ . Więc nadal imo to jest bezsensowny transfer.
  • Odpowiedz
  • 0
@Minieri: Ale to Sterling wyleciał z klubu, a Grealish został, czyli teoretycznie wygrał miejsce w składzie. Na tej pozycji w CFC spokojnie mógłby grać Hudson odoi czy nawet Havertz.
  • Odpowiedz
@Pan_Z: Nie wyleciał tylko chciał odejsc, więc go sprzedali, Havertz na pozycji Sterlinga? rywalizacja na lewym skrzydle dla Sterlinga bedzie najprawdopodobniej werner a nie Havertz xd
  • Odpowiedz
@Pan_Z: Sterling ma kontrakt do końca przyszłego sezonu, Grealish jeszcze 5 lat. Jak chcą zarobić to sprzedadzą Sterlinga, nawet za mniej ile mogliby zawołać, bo za rok i tak za darmo by poszedł. Nie rozumiesz jak działa piłka jeśli chodzi o biznes.
  • Odpowiedz
  • 0
@Reaverener: Chodzi mi o to, że mógłby tam grać. Są pozycje w Chelsea które wymagają natychmiastowych wzmocnień. Lewe skrzydło nim nie jest.
@Minieri: Wątpię żeby w takim klubie jak City patrzyli na piłkę od strony biznesu. To nie jest Bayern czy Benfica
  • Odpowiedz
@Pan_Z: Uwierz mi że tak właśnie patrzą - na tego daliśmy sporo, drugiemu zostało mało do końca to go sprzedajemy bo tabelki w Excelu muszą się zgadzać.
  • Odpowiedz
@Pan_Z: Mocno nie przepadam za Sterlingiem i przez to mam trochę mieszane odczucia jako kibic CFC. Ale proszę Cię nie porównuj jakiegoś Odoia do Sterlinga, bo między nimi jest przepaść. I co z tego, że ktoś może grać na tej pozycji? Od czasu odejścia Hazarda i Williana, nie mieliśmy na skrzydle szybkiego zawodnika, który umie dryblować i nie boi się tego robić.
Czysto sportowo dla mnie dobry transfer - dostajemy
  • Odpowiedz
@Pan_Z: Jako kibic Chelsea tez sie cieszę z transferu. Tak jak koledzy wyżej pisali. Skrzydlowi są ale No w sumie mizerna. Ziyeh chce odejść. Havertz lepiej gra na CF. Pulisic okropnie nierówny. Werner a kto go wie. CHO to średniak, liczyłem na dużo więcej od niego. Sterling jakby nie było, po za tym nurkowaniem, od czasu gry w Liverpoolu jest bardzo dobrym graczem. Oby wskoczył na swój najlepszy poziom.
  • Odpowiedz
@Pan_Z: Chelsea (Tuchel) nie szuka środkowego napastnika, na pozycji fałszywej 9 ma grać Havertz, na boki wymyślił Raphinhe i Sterlinga. Liczby nie kłamią, nawet 10 goli w lidze to dużo dla taktyki TT, jeżeli uda mu się zbilansować liczby piłkarzy atakujących to wypełni swój pomysł na Chelsea.
Pamiętaj też o takich atutach jak statut HG, wiek czy znajomość ligi. Ten deal broni się z każdej strony.
  • Odpowiedz