Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kurde, kupiłem mamie nowy tv z DVB-T2, podłączyłem ale znajduje tylko dwa muxy z DVB-T. Sprawdzałem antenę, tv pokazuje jakość sygnału 100% siła sygnału 90% więc chyba dobrze ustawiona. Jak wpisuje ręcznie muxy z DVB-T2 to pokazuje jakość 0% siła 0% nawet nie ma nic śladowego. Czy to może byc wina anteny? Jest już dosyć stara ale jeszcze się nie rozpada :/ skończyło się tak że moja mama ma tylko rządowa telewizję :D #elektronika #telewizja #dvbt2
  • 27
@rosso_corsa: to samo mialem. Przez 2 tyg odbierała tylko tv PiS. Więc obejrzałem chyba wszystko na Amazon prime. Musisz polatać z antena. Ja mam pokojowa. Czasem pomaga przesunięcie anteny o 2 cm. Wybierz wyszukiwanie ręczne. Wyszukuj każdy mux osobno. . Ale przygotuj się na #!$%@? z ustawianiem anteny. Na trzeźwo się nie da
@rosso_corsa: dekoderze, telewizorze
rodzinka anteny nie zmieniała, a kupili dekoder dvbt2 i nie było polsatu, oddali i kupili dvbt2 hevc i działa wszystko. Antena nie ruszana i nie wymieniana.
@pesimist: TVP nadaje w starym systemie. A pozostałe kanały w DVB-T 2 hevc. Trzeba wejść na stronę EmiTel i znaleźć nowe częstotliwości bo te się zmieniły po zmianie systemu nadawania. Ja paczkę Polsatu miałem na kanale 43 a teraz na 21.