Wpis z mikrobloga

@Looking20: Wygląda na to, że albo siadła elektronika i po lewej diody (ustawione w pionowym pasku lub edge lit) świecą słabiej, potem masz pasek mocniejszy (Prawdopodobnie przez niego leci teraz dodatkowo to, co miało lecieć przez pasek po lewej), potem masz raczej normę? "Odklejenie" dyfuzora wygląda troszkę inaczej. Naprawić to raczej ktoś by to naprawił pytanie tylko za ile i czy chcesz tracić czas, niestety mnóstwo TV to jednorazówki ze względu
@Tomaszwro: No czyli wyglada na to, że raczej to jednorazówka jest, ma juz 4 lata prawie a kosztował prawie tyle co AirPods pro xD 1500 zł ale bardzo fajnie chodził ten Samsung.. a lepszy Samsung, lg czy sony?
@Looking20: Nie ma zasady, na markę polecam nigdy nie patrzeć. Każda z tych marek ma fantastyczne TV i ma telewizory okropne. Sony ma fantastyczne oledy za 15k, Samsung ma fantastyczne Neo Qledy za 10k, a LG ma fantastyczne "mainstreamowe" OLEDy za 5k, ale każdy z nich również posiada absurdalnie złe LCDki na IPSsie za 1500zł, które są tragiczne i inne TV, które nigdy nie powinny trafiać na rynek.

Aktualnie w budżecie
Sam kupiłem w gru@Looking20: sam kupiłem w grudniu polski tv Kiano elegance 55" uhd 4k. Smart tv android tv. Oglądam Amazon prime,hbo Maxx i Disney +. You tube też. Wszystko śmiga. Obraz super. Nic się nie dzieje. Dałem równe 1500 w Carrefour. I mogę polecic. Dodam że dźwięk jest mega
@Looking20: szczerze to nie porównam. Przy wyborze tv kierowałem się cena. Jedyne co to jakiś rok temu przyszedł do mnie do roboty koleś który pracował w media expert w jakiejś galerii handlowej. Pandemia itp. Stracił robotę . I tak se gadaliśmy jak szukałem tv. I polecał właśnie tcl i jakaś inna prawie nieznana chińską markę. Ale zabij,nie pamiętam nazwy.