Wpis z mikrobloga

Zawsze chciałem mieć handhelda więc postanowione. na Prime day kupię sobie w promce #nintendoswitch switch oleda. Nigdy nie miałem żadnej konsoli Nintendo i nigdy nie grałem w ich gry. Ale zacznę. Czy są jakieś must have akcesoria?
Z gier na start na pewno sobie kupię rocket league bo na kompie mi się podobało, idealna gra na konsolkę.
ogarnę zeldę i mario odyssey. Powiedzmy że kupię jeszcze 2 gry (bo są w #!$%@? drogie) to co byście wybrali?
gatunek nie gra roli dopóki nie są to typowe chińskie bajki
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaPPe: czasem na Amazonie się trafia poniżej 1700 z tego co widziałem, może faktycznie coś wleci fajnego.
A z gier polecam oprócz tego co wymieniłeś Luigi's Mansion 3, poleciłbym Shin Megami Tensei V, bo to super tytuł, ale nie chcesz chińskich bajek, więc sam zdecyduj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czmaja: no było tydzień temu poniżej 1600 ale wtedy jeszcze nie wiedziałem że chcę taką konsolkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak będzie poniżej 1600 to biorę, cudownie by było poniżej 1500 no ale zobaczymy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaPPe: co do akcesoriów to u mnie obowiązkowa trójca: szkło na ekran, karta pamięci i etui z przegródką na gry. Z gier na pewno mogę polecić Stardew Valley