Wpis z mikrobloga

Odpoczęliście trochę od maseczek ? Jeśli tak, to polskojęzyczny rząd ma dla was wspaniała wiadomość już za niedługo koronka wraca, z wakacji i znów będziemy mogli wszyscy razem założyć talizmany ochronne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę że pisowcy szykują się na pogłębiający się kryzys wracając do straszenia covidem i zachęcając do przyjęcia - no właśnie której dawki 4,5 czy 6 bo człowiek się tym zbytnio nie interesował, nie przyjął złotego środka, nie zachorował od 2 lat pomimo kontaktu z osobami, którym później wychodziły "pozytywne" testy i jakoś tak zgubił rachubę a skoro wszelka maść "oświeconych" wrzuciła go do worka z napisem szur to mi tam zbytnio się nie kwapiło do jego opuszczenia. Mam tylko nadzieję, że jak, w zimę ten kraj będzie leżał ekonomiczne i energetycznie to nagle polakom nie przyjdzie do głowy protestować, bo kto to słyszał w czasie pandemii takie gusła odprawiać broń boże ! I to wszystko przy oczywistym poklasku tzw opozycji. Także, kto potrzebuje to szybko do lasu zbierać chrust, robić zapasy ryżu i makaronu póki jeszcze cena przystępna i szykować na ciężką zimę z covidem, bo w tym temacie nie macie nawet co liczyć na jakiekolwiek zrozumienie ze strony "polskich" partii politycznych, tylko macie wytrzymać 2 tygodnie i jakoś to będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
  • 4
  • Odpowiedz
@SzybkiBYlii: Powiem tak.Ludzie sa,byli,będą upośledzeni.Internet,Radio,Prasa telewizja robi swoje.Indoktrynacja na pełnej bez mydła.Żyje z dnia na dzień.Nie śledzę / słucham / czytam wypocin,bo po co.Ale 90% społeczeństwa juz dawno sie mózgów I zdrowego rozsądku wyzbyła byle by tylko szkiełko im wytyczne na jutro zaprogramowało
  • Odpowiedz
@DEWASTATOR_TM: Ja myślałem, że może jak całą masę Ukraińców wpuścili bez niczego to ludzie przejrzą na oczy, ale obawiam się, że przyjdzie rozkaz z tv o obostrzeniach i znowu wszyscy się zaczną stosować do bezprawnych nakazów.
  • Odpowiedz