Wpis z mikrobloga

@MlodyWilk: zawsze jak oglądałem parkour to sobie myślałem "można wierzyć w swoje umiejętności. Ale żeby wierzyć w wytrzymałość każdego kawałka powierzchni, po której się skacze, trzeba być głupim"
  • Odpowiedz
@BlackFoo: @MlodyWilk: wydaje mi się, ze 90% tych filmików to profesjonalni parkourowcy, którzy przed nagraniem powoli przechodzą każdą przeszkodę i ją sprawdzają dokładnie. To wyćwiczone przejście znanej trasy, dlatego wygląda tak płynnie i "łatwo".

Pytanie czy się mylę, czy gościu nie sprawdzał i #!$%@?ł na żywioł, zdawało mi się to zawsze bezdennie głupie.
  • Odpowiedz
, którzy przed nagraniem powoli przechodzą każdą przeszkodę i ją sprawdzają dokładnie.


@iAmTS: sprawdzenie przeszkód to podstawa. Tylko jak skoczysz na coś "lekko" z małą prędkością to może mimo wszystko zachować się inaczej niż w momencie kiedy skoczy się na coś z większą prędkością.
  • Odpowiedz
@iAmTS: wyglada jakby trasa tez była sprawdzona już nie raz, dlatego zamiast poślizgnąć się na tym kaflu i spaść do przodu chłop chciał swoją narzucona pozycje zrobić przez co robił jakieś fikołki. Tu za którymś razem kafel nie wytrzymał
  • Odpowiedz