Wpis z mikrobloga

@lukas850430: A jak ktoś mu coś wpłaci to coś złego? Jak ktoś chce go utrzymywać to niech utrzymuje. Ludzie wpłacają i utrzymują kolektyw Margot i problemu nie ma więc jak ktoś chce utrzymywać tego typka to nie widze problemu
@Kryspin013: Lewaki za to chętnie wyciągają łapki po czyjeś pieniążki w imie wyższej idei ;)
@Kryspin013: Lewaki za to chętnie wyciągają łapki po czyjeś pieniążki w imie wyższej idei ;)


@LogicznaKalkulacja: to wyciągnijmy wnioski:
prawaki: żebranie o pieniądze za niegospodarność i własna głupotę
lewaki: opodatkowanie w imię wyższej idei np opodatkowanie zanieczyszczeń cząstek stałych z elektrowni by zainwestować w lepszą infrastrukturę i rozwój elektrowni

xD
@Kryspin013: to ładny fikoł xDD Przecież Lewica chce pozamykać elektrownie a o atomie to nie chce nawet słyszeć bo nieekologiczny.

Teraz myśle że całe moje to niezrozumienie bierze się z tego że dla Ciebie prawaki to Ci co na PiS głosują ''bo dajo'' a dla mnie Prawackie myślenie gospodarcze to te gdzie się zmniejsza podatki i socjal. Ale dobra zagramy w tą gre fikołków i wyciągne wnioski

Prawaki: Żebranie o pieniądze
Przecież Lewica chce pozamykać elektrownie a o atomie to nie chce nawet słyszeć bo nieekologiczny.


@LogicznaKalkulacja: Tylko partia biedronia (i też nie wszyscy) - bo są #!$%@?. Mam nadzieję, że się tu rozumiemy.

Teraz myśle że całe moje to niezrozumienie bierze się z tego że dla Ciebie prawaki to Ci co na PiS głosują ''bo dajo'' a dla mnie Prawackie myślenie gospodarcze to te gdzie się zmniejsza podatki i socjal. Ale
@Kryspin013: > Nope, jest prawica i patoprawica

To jaka jest ta normalna prawica i normalna lewica Twoim zdaniem?

Piszesz mi, że ja fikołkuję a jak to wyżej nazwać


No tak, to był celowy fikoł że wszystko da się przedstawić w dobrym i złym świetle

Dla przykładu jak jakaś firma ci zatruwa środowisko to niech za to płaci


No tak, masz racje ale wiesz jak firma za to zapłaci? podniesie ceny produktów
To jaka jest ta normalna prawica i normalna lewica Twoim zdaniem?


@LogicznaKalkulacja: Raczej prawica i patoprawica chyba? Patoprawica działa jawnie na szkodę polski wycierając sobie mordę patriotyzmem. Orgio Szuris, korwiny, brauny, PiS wspierajacy finansowo narodowców... Można by długo wymieniać.

No tak, masz racje ale wiesz jak firma za to zapłaci? podniesie ceny produktów i zapłaci konsument


No i w czym problem? Obecnie jak nie płaci to koszt ponosimy my wszyscy w
@LogicznaKalkulacja Utrzymywanie pasożytów to nie jest nic dobrego, ale jak komuś nie szkoda pieniędzy, to niech wplaca. Ty jesteś typowym hipokrytą, bo jedne zbiórki popierasz, przeciw innym protestujesz. Ja nigdy nie wpłaciłbym pieniędzy ani na Margot, ani na prawicowego bezrobotnego incela