Wpis z mikrobloga

Wybieram się na informatykę na AGH po technikum informatycznym. Jestem finalistą olimpiady organizowanej przez AGH i przez to mogę wybrać praktycznie każdy kierunek i zostanę bez problemu przyjęty. Niestety mam problem bo chętnie bym wybrał informatykę stosowaną na WFiIS, ale z tego co widzę dosyć dużo tam fizyki(więcej niż na informatyce na WIEiT, na którą z resztą złożyłem deklarację), a ostatni raz fizykę miałem w pierwszej klasie technikum(#!$%@? rozszerzenie z geografii). Oczywiście przeczytałem te kwieciste opisy kierunków. W przyszłości chciałbym pracować jako sieciowiec, przez co stosowana kusi, a z drugiej strony ta fizyka. Czasu coraz mniej, a ja mam mętlik w głowie i nie mogę się zdecydować.
#agh #studia
  • 12
Jak sieciowiec to teleinfa. Niektórzy są niezadowoleni z tego kierunku ponieważ wybrali teleINFORMATYKE i są zawiedzeni, że przecież było słowo klucz "informatyka" w nazwie, a oni się głównie o jakichś sieciach ucząXD
Przeanalizowałem jeszcze raz sytuację i wybieram infę na WIET, ponieważ w technikum miałem styczność z sieciami i je ogarniałem. Na teleinformatyce dodatkowo miałbym zagadnienia które mnie nie interesują. Być może złożę jeszcze deklarację na infę techniczną na WIMIIP. Dzięki wszystkim za wyrażenie swojej opinii i za rady. Pozdrawiam.