Wpis z mikrobloga

Podrzuci ktoś jakiś poradnik na start do trybu Najemnicy który jest w miarę aktualny?
Są jakies sprawdzone taktyki?

ps. ten tryb raczej chcę grać bez wydawania $ / golda, więc coś budżetowego? Chyba ze jest coś rzeczywiście OP

#hearthstone
  • 4
  • Odpowiedz
@Lewo: Jeśli chodzi o PvP to chyba najbardziej budżetowy jest tani frost, a mimo wszystko w miarę daje radę (bez problemu do 7.5k ranku powinno dać radę).
Start: Varden, Trigore, Lokholar (wszystko rary)
Backup: Cookie (rare). Carnie (epic), Diablo (legendary)

Potem można Cairne i Diablo zastąpić Jainą i Balindą.

Do PvE leweluj fire - Gideon, Ragnaros i do tego albo Chi albo Balinda albo Antonidas - prawie całe heroic PvE daje
  • Odpowiedz
@weshu: dzięki.
Ogólnie chce poznać ten tryb i nie #!$%@?ć na początku inwestując w złych najemników itp.
Jedyne myślę kupić pakiet dla powracających pod najemników, 10euro za 10pakietów najemników + 1 legend i epic najemnik (chyba się opłaca)

Tych ziomków co podajesz trzeba craftować za pył z normalnych rozgrywek? To co podajesz na start to też levelować? Czy tylko by zdobyć innych najemników do pve heroic / pvp?
  • Odpowiedz
10euro za 10pakietów najemników + 1 legend i epic najemnik (chyba się opłaca)


@Lewo: Nie opłaca się. To jest warte tyle co nic, szkoda kasy naprawdę.

Moja rada - graj na początku dla zabawy - rób ile się da tasków (za taski każdego merca zrobionego dostajesz 3 boostery więc rób ile się da), boostery kupuj za golda i po prostu sam zobaczysz jakie merci Ci wpadną i co z możesz z
  • Odpowiedz
@weshu: ok, bo zwykle te pakiety dla powracających są dobre mam jeszcze np. 60pakietów z dodatków z obecnego standardu za 30 euro (0,5euro za pakiet) i dodatkowo 2 legendy z zatopionego miasta. To raczej kupię (nie kupuję preorderów z extensionów i zwykłych pakietów za $).
  • Odpowiedz