Wpis z mikrobloga

  • 23
@sylben każdego można zrobic prezydentem. Wystarczy mieć hajs na kupno mediów i brak innego wyboru. Widać po obecnym prezydenckie. Głosowałem na niego niestety bo wiedziałem że komorsowski jest skończony już i trzeba odmienić trochę scenę polityczną. To se #!$%@? odmieniłem
  • Odpowiedz
@JamesDG: Po tym co widzę od lat oglądając polska politykę, to nie miałbym nic przeciwko jakby prezydentem był były clown albo śmieciarz, jakby miało być choć minimalnie lepiej i rozsądniej. Teraz mamy wykształconych prawników, historyków, a i tak poziom często rynsztok
  • Odpowiedz
@localoca co mamy? Wykształconych? Wykształceni to byli za PO, szczyt naszych polskich możliwości, teraz to jakaś blazenada jest u koryta :( widać to po ekonomi i specjalistach u steru.
@sylben możliwe że tak. Ale Komorowski już #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@terrancee nie jestem fanatykiem i gardzę każda partia i politykami, bo każdy z nich ma w Polsce tą samą przypadlosc, nie walczy dla Polski a dla siebie i partii. Obiektywnie patrzę z perspektywy czasu. Każda partia kradnie, robi coś pod stołem, sprzedaje interesy państwa. Ale więcej mieli oni specjalistów niż amatorów, co nie wyklucza oczywiście że obsadzali stołki znajomościami, lecz nie pamiętam żeby na taką skalę i tak #!$%@? jak teraz.
  • Odpowiedz
@JamesDG: ale to nic niezwykłego. W polskim parlamencie byli już np. satyrycy jak Rewiński czy Ross. Byli prezenterzy jak Ibisz czy Zwiefka. Jakąś tam rolę w polityce odgrywa Hołownia. Byli muzycy jak Kukiz i Liroy. Ba, nawet "gwiazda" Big Brothera Sebastian Florek się trafił.
A i niezamierzonych komediantów typu Suski paru się przewija.
  • Odpowiedz
Po tym co widzę od lat oglądając polska politykę, to nie miałbym nic przeciwko jakby prezydentem był były clown albo śmieciarz, jakby miało być choć minimalnie lepiej i rozsądniej.


@localoca:

Problem polega na tym, ze jak wybory wygra smieciarz, to masz swiadomosc, ze nie wybrali smieciarza tylko tego kto pociaga za jego sznurki.

Nikt z ludu nie zajmie wysokiej pozycji politycznej bez odpowiednio silnych mocodawcow.
  • Odpowiedz