Wpis z mikrobloga

Panowie postanowilem uruchomic cgminer w windowsie w trybie awaryjnym i tak jak myslalem, odpalil juz bez bledu ze --scrypt, ale zas nie kopie kh/s stoi na zero, a na poczatku wysakkuje jakieś czekanie na USB, próbuje wersji 3.0.1 i 3.7.2 i to samo.

Aha, tak mam:

cldevicesnum returned error, no GPUs usable

No devices detected!

Plug USB device

Czyli nie wykrywa karty...hm

Aha, no fakt tryb wawaryjny uruchamia zintegrowana grafę w obniżonej rozdziałce, ale to czemu w normalnym trybie mam błędy podczas uruchamiania i zamyka :/

#dogecoin
  • 12
mam

cgminer --scrypt -o stratum+tcp://fast-pool.com:3333 -u hooma20.manieczkowo -p moneys --shaders 480 --intensity 15 --worksize 256 -g 1

ciągle na obu wersjach, wlasnie zainstlowalem stery starsze z 2011 jak jeden gostek zrobil na zagr forum, ale mi nie pomogło, włącza minera i od razu "program przestał działać"
gigabyte radeon hd 6670 1GB DDR3 i procek AMD Athlon x2 250 3Ghz

To jest dla mnie dziwne, że od 3ech dni nikt nie potrafi mi pomóc i na zagranicznych stronach różne tipy nic nie dają w moim przypadku. Instalowałem NetFramweork i AMD SDK. Aha, no ta windows nieszczęsny 7 64bit
Win7 Home Premium 64bit oryginalny, zrobiłem ubuntu wg fajnego poradnika na swoim pendrive, ale nie potrafie odpalac tego virtualboxa, bo startue i mam czarne okno, ale się nie znam i nie wiem co dalej, sprobowałem z ubuntu bo mi jeden user podpwiedział, że linuxowe lepsze od windowsowych sys.

Toshi dzieki za zainteresowanie, wielu próbowało, może Tobie w końcu się uda.
miałem to samo. Przede wszystkim musisz odinstalować kompletnie sterowniki unninstalerem amd czy jak to się zwie. Potem reset kompa. Następnie zainstaluj te sterowniki:

http://www2.ati.com/drivers/beta/amd_catalyst_13.11_betav9.5.exe

A potem zainstaluj: http://developer.amd.com/tools-and-sdks/heterogeneous-computing/amd-accelerated-parallel-processing-app-sdk/downloads/#one

AMD-APP-SDK-v2.9-Windows-64.exe.

A jeszcze przed tym wszystkim na początek daj w pliku bat: --shaders 960 --intensity 11 --worksize 128 -g 1 i spróbuj czy działa.
@daniel-byczek-18: Ja mam 6850. Cgminer 3.7.2. Ustawienia trochę ograniczone bo mam aktualnie tylko 1gb ramu:

setx GPUMAXALLOCPERCENT 100

setx GPU
USESYNCOBJECTS 1

cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://link.in:3333 -u Worker.user -p password --intensity 11 --worksize 128 --thread-concurrency 3840 -g 1

150kh/s. Mogę niby mieć 200.

--thread-concurrency - to jest zamiast shaders i dajesz: 4-5 krotność Shaders.