Wpis z mikrobloga

Odnosnie Krymu to ogladalem na youtube jakiś filmik ostatnio Rosjanki mieszkającej w Polsce ale przeciwnej wojnie i popierającej Ukraine. Byla pare miesiecy temu na Krymie przed wojna i kurde przynajmniej z tego filmiku wyglada, ze ruscy niezle go doprowadzili do porzadku:
aleksc - Odnosnie Krymu to ogladalem na youtube jakiś filmik ostatnio Rosjanki mieszk...
@aleksc: Musisz mnie denerwować Mireczku takimi zdjęciami z rana (_ ). Mam nadzieję, ze ktos zrewiduje ustalenia tego typu i uwzględni na poważnie nasz wkład w pomoc Ukrainie. Przecież Dudu, taki przyjaciel Zielenskiego, pierwszy do Kijowa jechał. Jak tyle są warte wszystkie jego wyjazdy, to może lepiej niech nigdzie nie jeździ, bo tylko na koszty naciąga Państwo Polskie.
@aleksc: ruscy mają taką taktykę. Na kamczatce albo syberii niech lokalsi stają pod siebie, ale okupowane tereny będą grubo inwestować żeby "świat" i lokalna ludność widziała że Rosja taka silna i jak wchodzi to od razu lepiej. Wszystko kosztem całej reszty państwa, tysięcy zapomnianych wiosek bez wodociągów itp, ale ruskich to nie obchodzi bo z inwestowania tam nie ma korzyści
@aleksc: @zenek-stefan1: @antek_akrobata: @wbrewprawdzie: @markhausen: @Heisenbird: @krystian-golonka: @lebort:
GDYBY, ale tylko GDYBY Ukraińcy odzyskali tamte rejony, to tak, to byłby deal. Wydaje mi się, że kraje zachodnie widzą tak samo sprawę jak wy - weźmiemy se łatwiejsze i zarobimy, ale prawdziwa kasa właśnie leży tam gdzie my tylko... jest w #!$%@? trudno i nie wiadomo jakie szanse są do odbicia tych terenów.

A czy