Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SernikxD : chodziło mi właśnie o angielski i francuski, dwa lata w domu i taki wynik wow
Polecisz jakieś książki, bo sam bym chciał kontynuować naukę francuskiego w domu. W trakcie liceum skupiłem się na geografii, i odpuściłem dodatkowe przedmioty.
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: w Polsce mały wybór jest ciekawych książek, ale coś mogę polecić, oczywiście.

Wydawnictwo preston ma fajne pozycje, polegające na nauce przez tłumaczenie zdań, z francuskiego jest i gramatyka i słownictwo do B2. Polecam jako dodatkowa ćwiczeniówka, szczególnie do słówek. Nie polecam za to jako głównego źródła języka, bo strasznie się robi monotonne.

Jeśli masz z kim się uczyć, to Echo wydawnictwa cle jest genialne, najlepsze słuchania, żywy język i ogólnie przyjemnie się z tego uczy. Minus jest taki, że trzeba mieć kogoś do rozmowy, żeby korzystać z tych książek, a już najlepiej nauczyciela/partnera, który ogarnia język. A, sama książka jest po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SernikxD: wow dzięki za pomoc, naprawdę ładnie wyjaśniłeś co i jak. Mam nadzieję, że z twoim poradnikiem uda się nauczyć na poziom mocnego B1, język francuski jak i kultura naprawdę mnie fascynuje, szkoda tylko, że nie miałem czasu systematycznie uczyć się w Polsce. Gdy ogarnę hiszpański na poziom A2, zabiorę się za porządną naukę francuskiego. Jestem w szoku, że udało Ci się tego wszystkiego nauczyć samemu w domu, po prostu
  • Odpowiedz