Wpis z mikrobloga

  • 0
@x3sq6gdeo7fb5udga86fgt myślenie o niczym to dobra rada, ale mam lepszą. Należy skupić się na rozluźnieniu wszystkich mięśni. Rąk, nóg, pleców (wtedy zapewne się poprawisz i ułożysz kręgosłup w neutralnej pozycji) nie zapominaj o mięśniach twarzy. W międzyczasie zapanuj nad oddechem. Coś a'la stary sprawdza czy nie poszedłeś na imprezę, a Ty dopiero co wskoczyłeś do łóżka i musisz jak najlepiej zasymulować nocne oddychanie (nie frajerskie chrapanie, czy udawanie że stary Cię obudził,
  • Odpowiedz
  • 0
@Wujo_Stachu nie działa to korzystnie na nasze wysypianie się, ale że ułatwi zaśnięcie to w większości prawda. 2 wyjątki.
1. Jesteś pod wpływem stymulantów. Wtedy nieskupianie się na treści, jest wręcz niemożliwe, a podcast działa jak akcelerator myśli.
2. Jesteś człowiekiem, nie każdy musi mieć 5 palców u stóp i zdolność do przełączania się w tryb biernego słuchacza.
  • Odpowiedz
no ciekawe #!$%@? jak, jak nie umiem.


@zwykly_ktos: włącz sobie na yt jakiś filmik który jest "przyjemny" do słuchania, ale niezbyt angażujący. Ja przykładowo lubię słuchać o grach, więc zazwyczaj puszczam sobie na słuchawce coś w stylu tego albo tego. Zasypiam tak odkąd pamiętam, bez tego jest mi trudno zasnąć właśnie przez nadmierne myśli.
  • Odpowiedz