Wpis z mikrobloga

Pytanie do posiadaczy #airpods pro. Czy jesteście się w stanie przełączać bez problemu między #iphone a laptop z Windows? Można tego używać naprzemiennie bez problemu?

Zastanawiam się czy nadadzą się te słuchawki do codziennego użytku w pracy w telekonferencjach z Teams z windowsa a później do użytku z iPhone

#apple
  • 10
  • Odpowiedz
@bartdziur: nie, na windows musisz je za każdym razem parkować ręcznie. Takie przełączanie działa tylko na macOS. Dodatkowo windows ma inną implementację bluetooth i airpodsy na wideo-konferencjach mają jakość telefonów z lat 50
  • Odpowiedz
Mi nie działają na Windows


@Ordinary: Jak to? Przecież normalnie parujesz przez bluetooth.
@bartdziur: Nie wiem co rozumiesz przez "przełączać bez problemu", ja korzystam na iphonie prywatnym, służbowym, MacBooku i służbowym Dellu z Windowsem i słuchawki zawsze łączą się z ostatnim aktywnym urządzeniem do którego były podłączone. Kwestia przełączenia jest banalna i szybka, niezależnie od urządzenia.
  • Odpowiedz
@bartdziur: Bez problemu, też kupiłam je głownie pod calle 2 lata temu i nie mogę złego słowa powiedzieć. Długo trzymają + jakość jest analogiczna jak słuchawki na kablu od apple, mówię to jako użytkownik i jako odbiorca, dużo wspólpracuje z ludźmi ze Stanów gdzie większość z nich ma te airpodsy i się sprawdzają.
  • Odpowiedz
  • 0
@ImYourPastClaire: A jak z jakością na samym iPhone? Rzeczywiście AirPods pro to cud miód, wspaniałe brzmienie i ANC?

I jeszcze jedno, czy da się w nich spać? xD mam problemy ze spaniem i czasami zasypiam w słuchawkach z jakimiś dźwiękami deszczu czy coś, ale moje słuchawki sa za duże na wygodne spanie i zastanawiam się czy AirPods są na tyle małe i wygodne ze można w nich spać
  • Odpowiedz
@bartdziur: Ja na pewno bym nie zasnęła w nich, ale to już musisz sam przetestować, u mnie nawet stopery nie przejdą aby zasnąć, a co dopiero słuchawki. Jeżeli chodzi o wygodę użytkowania - bez zastrzeżeń, nie boli nic nawet przy kilkugodzinnym użytkowaniu, nic nie gniecie, nie wypadają przy bieganiu, a to zawsze był u mnie problem.

ANC jest dobre, z dokanałowych najlepsze jakie miałam, ale nie najlepsze jakie w życiu
  • Odpowiedz
@bartdziur: mam airpodsy Pro i pierwsze Galaxy budsy i nauszne Sony WH-1000MX3

Spanko - ogólnie przez to ze wystają (a nie chowają się prawie całe do ucha jak samsungi) ciężko w nich się leży/zasypia. Czasami słucham asmr i jeśli leżysz w innej pozycji niż na płasko na plecach to mogą wypadać - a mi zawsze mrozi krew w żyłach ze w jakiś sposób położę się na słuchawkach za tysiaka i mi pęknie plastik xD

ANC - w dokanalowkach mysle, ze nadal top. Nie jest aż tak dobry jak nauszne Sony, ale tam to odczuwam 99proc odcięcie. Nie martwiłbym się tym aspektem, jest w pyte, zwłaszcza w pierwsze dni idac zatłoczona galeria i przełączając się między
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: Czy to znaczy, ze pro już zapewniają dobra jakość na teams? Ja mam zwykle airpodsy i jak są sparowane jako słuchawki i mikrofon jednocześnie to jakość jest dramatyczna. Dopiero zmiana mikrofonu na laptopowy ratuje sytuacje :/
  • Odpowiedz