Wpis z mikrobloga

@jutokintumi: wydawał się takim fajnym człowiekiem pare lat temu.
Dlaczego aż tak mu #!$%@?ło.
Teraz bliżej mu do Jasia Kapeli tylko mam wrażenie że Jaś specjalnie chce #!$%@?ć jak najwięcej ludzi, a gonciarz po prostu taki jest i w końcu zaatakuje nożem losowych przechodniów na ulicy czy będzie biegał nago po centrum handlowym
  • Odpowiedz
@jutokintumi: rozwala mnie gonciarz trolujący hejt wykopków xD Szanuję go za to, ze ma na tyle #!$%@? ze jest w stanie płakać, gadać emocjonalne i prywatne rzeczy o sobie w necie, zarabiać szmal i się realizować.

Jak #!$%@? magika to znaczy, ze to wszystko na pokaz. Ale nie wydaje mi się. Raczej bym powiedział, ze jest na prawilnej drodze wygrywania życia - jak wykopki mają ból dupy to tym bardziej pokazuje,
  • Odpowiedz
  • 35
@Kantar dokładnie. Poznałem go dzięki relacjom z Japonii. Nie ogarniam tego, jak z osoby, która nagrywała tak dobre filmy, można się stoczyć na takie dno. Żenada.
  • Odpowiedz
@Kantar: Mi się wydaje, że zaczęło mi odwalać po tym jak został wybrany żeby spotkać się z cesarzem Japonii. Jestem przekonany, że teraz służby nie dopuściłyby go tak blisko. Nieco odleciał w kierunku góry Fuji.

Ciekawostką jest to, że cesarz Japonii jest kolegą z roku Radosława Sikorskiego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kantar: @frugom: A możecie napisać trochę więcej? Jak mu odwala, czemu uważacie, że się stoczył? Znam go tylko z Zapytaj Beczkę i tam go lubię, ale nie nagrywa od bardzo dawna, więc to na tyle z mojej wiedzy o nim, bo jego drugiego kanału nigdy nie oglądałam.

O Kasi akurat wiem i nie widzę w tym tematu do śmiania się, pytam o resztę :D
  • Odpowiedz