Wpis z mikrobloga

Jakieś rady dla totalnie początkującego w CS? Do tej pory grałem raczej w W:ET i BFy, cs mnie ominął, ale skoro kupiłem, to chciałbym się choć trochę nauczyć grać, nie lubię psuć innym gry (nic nie wiedząc od razu wbijać na serwery).

#csgo
  • 12
  • Odpowiedz
@fredzel: tak czy siak przygotuj sie na ciężkie początki :) mnie wyzywali przez pierwszy tydzień :P

graj tylko klasyczny turniejowy, tam dopasuje Ci ludzi do poziomu, rangi itp
  • Odpowiedz
@fredzel: no to właśnie, do tego trzeba się przyzwyczaić, idiotów jest naprawdę dużo :)

sytuacja z dziś, jestem pierwszy w drużynie, mam dwa razy tyle pkt, co drugi gość za mną, ciągnę ten team, wygrywamy 14 do 2, no i spieprzyłem jedną akcje, mówię sorry ziomki (grałem z polakami), a typ był tak zły, że wyzywał moją matkę jeszcze 2 rundy ;D
  • Odpowiedz
@jimmyF: gra wymaga ogrania. Graj graj graj aż w końcu załapiesz. Jakaś porada? - jak strzelasz to stój w miejscu. Nie kucaj za często(nie poprawia celności)

  • Odpowiedz
@ETplayer: ET for fun, długo grywałem na pubie, potem przekonałem się do pro i głównie grałem z kolegami jakieś mixy 3o3 i 5o5. Niestety gra praktycznie umarła, a że godnego następcy brak, szukam czegoś innego. Wolałbym coś z dynamiką Q3Engine, ale UT mi nie odpowiada, a nic innego interesującego (i z w miarę dużą bazą graczy) nie znalazłem.
  • Odpowiedz