Wpis z mikrobloga

#pytanie #kiciochpyta #zakupy #agd #plytagazowa
Czy kupowaliście kiedykolwiek płytę gazową? Gdzie można taką kupić z montażem? Bo byłem w RTV euro AGD i Media Expert, chciałem kupić ale byli tak niekompetentni że się nie dało. W RTV chociaż pogadałem z pracownikiem ale nawet nie ogarniała że płyta gazowa ma dupę która się chowa w blacie i że trzeba otwór dopasować. W Expercie nawet nie było z kim pogadać bo chłopaczek chyba z liceum zaczynał swoją pierwszą pracę w życiu i był lekko spłoszony.
Do tego ich montaż przypomina bardziej przecięcie wstęgi niż pracę fizyczną. Trzeba im kupić odpowiedni wąż gazowy elastyczny, wtyczkę do gniazdka i przewód zasilający, trzeba im przygotować idealną dziurę bo jak się okaże przy montażu że czegoś brakuje albo nowa kuchenka jednak się nie mieści to nie wolno im przyciąć blatu nawet za dopłatą.
  • 6
że płyta gazowa ma dupę która się chowa w blacie i że trzeba otwór dopasować


@pss8888: CO?
Ze jak?

O czym Ty rozmawiwasz?

Mam plyte gazowa i piekarnik elektryczny.
Plyta nie ma zadnej dupy co by sie miala schowac.

Do tego ich montaż przypomina bardziej przecięcie wstęgi niż pracę fizyczną. Trzeba im kupić odpowiedni wąż gazowy elastyczny, wtyczkę do gniazdka i przewód zasilający, trzeba im przygotować idealną dziurę bo jak się
@gorzki99:
Ale przecież nie każdy musi się znać albo chcieć się z tym bawić. Po to są usługi montażu.

Plyta nie ma zadnej dupy co by sie miala schowac.

Jakby to był taki prosty klocek LEGO to by ci wpadł do środka nie sądzisz?
https://www.euro.com.pl/plyty-do-zabudowy/electrolux-kgg6436k.bhtml
Losowa kuchenka o wymiarach 590/510/45 mm
ma dupę 490/560 mm. Musisz mieć taki otwór żeby się zmieściła. U mnie brakuje pół centymetra bo mam 555 zamiast
pss8888 - @gorzki99: 
Ale przecież nie każdy musi się znać albo chcieć się z tym baw...

źródło: comment_1656699370wncosGUJKyt9csDOarjUUb.jpg

Pobierz
ma dupę 490/560 mm. Musisz mieć taki otwór żeby się zmieściła. U mnie brakuje pół centymetra bo mam 555 zamiast 560. Cała filozofia to przyciąć 5 mm blatu.


@pss8888: Miras albo sie nie zrozumielismy co to dupa albo ja nie ogarniam.

W blacie wycinasz konkretny prostokat/kwadrat. Dupa nie ma nic do tego. Wyciecie prostokatu/kwadratu o zadanych wymiarach nie jest zadna tajemna sztuka.

Wytniesz otwor taki zeby plyta "osiadla" i tyle w
via Android
  • 0
@gorzki99 no to ja ci mówię że przyjeżdżają panowie monterzy ze sklepu w białych rękawiczkach i wnoszą do domu nową płytę. Demontują starą, wyciągają z opakowania nową i patrzą że nie pasuje. Kręcą nosem że się nie da i sobie jadą ¯_(ツ)_/¯
Dla ciebie to takie proste a dla Media Expert i RTV euro AGD to niewykonalne zadanie. Dlatego pytam czy może zna ktoś firmę kto się tego podejmie.
Dla ciebie to takie proste a dla Media Expert i RTV euro AGD to niewykonalne zadanie. Dlatego pytam czy może zna ktoś firmę kto się tego podejmie.


@pss8888: Nie przeceniaj mnie. Tym bardzdiej w sytuacjach gdzie trzeba cos dociac, zabudowac itp. Jestem w to cinki jak dupa weza.

Ale zamontowanie plyty to nawet mnie nie przeroslo. MIalem plyte, zierzylem, wycialem i zamontowalem.
Potem musialem zawolac gazownika z uprawnieniami zeby podlaczyl. Kabelki