Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wybaczylibyscie zdrade?? Ale nie fizyczna ale emocjonalna? Jesteśmy ze sobą ponad 15lat mamy dziecko , słabo nam się układa, zostało powiedziane dużo złych słów . Do poki niewiedzialam o zdradzie chciałam naprawiać odbudować wszytsko . Teraz już sama nie wiem czy jest sens. Ciagle widzę te SMS przed oczami jak do niej pisze, jak sie na mnie żali. Kiedy ja kładłam nasze dziecko spac on do niej dzwonił.
Olali byście już to czy próbowali się starać?
#zdrada #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bee36f787d764595312c12
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
@Jestem_Tutaj: uwarunkowanie genetyczne.
Kobieta zawsze będzie matką swojego dziecka, niezależnie kto jest ojcem (Dlatego faceci nie przebaczają zdrad fizycznych albo przychodzi im to ciężko - chcą poświęcać swoje zdrowie i środki na swoje potomstwo, a nie cudze)
Faceci zaś nie rozumieją "zdrady emocjonalnej" - a w skrócie chodzi o to, (jeśli dobrze rozumiem) że boją się, że ojciec dziecka zostawi je same (a to, że samotna matka może sobie życie ułożyć
To tylko przyjaciòłka xD. Jeśli odetnie sie od tej znajomości bo zrozumie że dla.Ciebie to duzy problem i dyskomfort to warto odbudować, jeśli to nie pierwszy raz zawijaj kiece...
BiałyKoczkodan: >słabo nam się układa, zostało powiedziane dużo złych słów

I ty się dziwisz,że mąż na razie emocjonalnie dryfuje w stronę innej ? Jestem facetem więc pewnie gówno wiem,ale jak chcesz ratować związek to go ratuj. Żali się na ciebie - to odpuść chłopu trochę. Kochasz go naprawdę czy ci się wydaje ?! No jak go kochasz to spraw,żeby też poczuł znowu do ciebie tą całą chemię którą czuliście,zamiast szukać dziury