Wpis z mikrobloga

OK, po ponad dwóch miesiącach milczenia jak filip z konopii(*) wyskoczył @plackojad z jego podsumowaniem "spamu neuropy", ponownie forsując tezę, że "znaleziska z wołanek interesuja tylko neuropę!" (1, 2)

Tak jak ostatnim razem postanowiłem sprawdzić jak to z tą tezą jest i odpowiedzieć na proste pytanie:

Jaki procent wszystkich osób, które dane znalezisko wykopały stanowią osoby zawołane z pomocą listy?


Odpowiedź ta wynosi - dla wymienionych przez plackojada znalezisk % wynosi średnio 26%. Innymi słowy - średnio 3 na 4 osoby, które znalezisko uznały za interesujące według plackojada nie istnieją ¯\_(ツ)_/¯

(*) No OK, nie tak całkiem jak filip z konopii - tutaj wprost przyznał, że miało to zwiazek z moim krótkim banem

To chyba dobra okazja do nadrobienia zaległości w notowaniach... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Like... bro, serio? XD

Swoją drogą nadal czekamy na szumnie zapowiadane już ponad 2 miesiace "nieuwzględnione czynniki". Czekam z niecierpliwością i szykuję popcorn, bo takie czynniki w wykonaniu osoby, która robi fikołki że to na zdjęciu niżej to wcale nie bronienie Rosjan - no to będzie na bank COŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konkretne rozbicie tradycyjnie w komentarzu

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #wykop #polityka
źródło: comment_1656661778jqIVopC1287sGSO4WAuUr8.jpg
  • 26
link
Calkowita ilosc wykopow - 1053
w tym ludzi zawolanych - 132
% - 12.54
% osob zapisanych na liste, ktorzy wykopali - 20.15
link
Calkowita ilosc wykopow - 2931
w tym ludzi zawolanych - 194
% - 6.62
% osob zapisanych na liste, ktorzy wykopali - 29.62
link
Calkowita ilosc wykopow - 80
w tym ludzi zawolanych - 60
% - 75.00
% osob zapisanych na liste, ktorzy wykopali - 9.16
nie brak opinii, że @plackojad jest niewarygodny ze względu na jego miłość do rodzynek w serniku


@pierdonauta: a tu to się akurat z nim zgadzam. Rodzynki pasują w
- serniku
- bigosie

w każdej innej potrawie sprawiają, że sama poprawana nadaje się do spuszczenia w kiblu ¯\_(ツ)_/¯

No ale są różne gusta, jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy ich nie lubią (bo jak piszę - sam nie cierpię ich w każdym
@MglawicaKraba: Koleś od dwóch lat zafiksował się kompletnie na punkcie korzystania z pewnej funkcji serwisu dozwolonej w regulaminie. Przez to siedzi ciągle w wykopalisku z palcem na F5 żeby zakopać znalezisko i zrobić screena do swojego pamiętnika (tag #neurolista) - o korzystanie z botów takiego zacnego użytkownika nie posądzam.

Tylko w tej fiksacji zapomniał kompletnie, że sam z tej funkcji korzysta!
źródło: comment_1656662368mTQs9eKm6eNBtA8QLyENi5.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: ofc. Rodzynki, suszone śliwki i miód (ale wszystko z umiarem!!!) To mus w bigosie. Dobry bigos ma wyczuwalny kwasek kapusty ale też delikatna słodycz w/w

O matko, ale mi się ochota na bigos zrobiła, taki ciemny, lekko pyrkajacy w garze od 2ch dni..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MglawicaKraba: ej a tak w ogóle ten dzban nie ma swojej roboty w parlamencie? Siedzi #!$%@? i analizuje zdjęcia ciał na Ukrainie zamiast zająć się czymś konkretnym. I nie chodzi tu o realizację moskiewskiej doktryny dezinformacyjnej
@MglawicaKraba: przestań obrażać szanowanego programistę, który lubi sernik z rodzynkami. Ja też lubię.

Kiedyś może będzie pokazywał na tej liście, ze z wołanych to wykopuje mniej niż 1/4. Po prostu #!$%@? jest trochę lewaków na tym portalu co lubią walić w konfederację i wykopują bez żadnego wołania. Czasem wchodzi to na główną jak dobre znalezisko.


no i zawołam, ale szprytnie @plackojad - jak widzisz utrzymuję moje stanowisko głównie dlatego ze widać