Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomczo: uzywam od lutego. Swietny aparat, bateria trzyma luzno caly dzien, oczywiscie czysty android i update'y regularne. Tensor robi robote zwlaszcza przy rozpoznawaniu glosu, niesamowicie sobie radzi moim zdaniem. Na minus fatalny czytnik odciskow palca, sam telefon za duzy i za ciezki (taka moda), brak ladowarki w zestawie, brak VoIP i 5G w PL, brak nielimitowanych zdjec w chmurze jak w pixlach 1/2/3. Generalnie jestem zadowolony, ale nie jest to telefon
@pannkracy: Czy odblokowanie odciskiem można zastąpić odlobkowaniem twarzy na P6? Choćby jakąś metodą z rootem? Apropo łączności volte itd to podobno coś się zaczyna pojawiać na becie A13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@avira: nie wiem, nie rootowalem. Co do VoIP - sam telefon je wspiera (podobnie jak 5G), ale ze wzgledu na brak dystrybucji w PL nasi operatorzy sa poza biala lista. Dlatego nie dzila
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@avira: nie ma odblokowania twarzą przynajmniej na ten moment bo w plikach bety znaleziono wzmianki na temat face unlock i może dostaniemy ja z pełną wersja 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pannkracy: Zgadza się ale podobno w najnowszej wersji beta dodano pliki konfigiracyjne dla polskich sieci i niektórym zaczęło działać volte (5g i vowifi chyba jeszcze nie) więc jest szansa na pełną obsługę w przyszłości.