Wpis z mikrobloga

#gothic2 ok :D proba nr 2 :D
Zrobilem maga, dołaczyłem do wodnego kregu, dolaczyłem do piratów i wyszpiegowałem bandytów.
Po wejsciu do obozu bandytow uznalem ze brnąc dalej w watek kruka jest za trudno, wiec udałem się do górniczej doliny.
Wiedzac ze po skonczonym watku 3 rozdziału pojawią się poszukiwacze, wyskilowałem sobie bronie jednoręczne i siłę, aby tych frajerów kasować jak należy :D

Fajny motyw na expa na niskim poziomie to przemiana ze zwoju w ognistego jaszczura albo zębacza, lub cieniostwora. Biegasz i likwidujesz wszystkie gówna jak boss.

Aby dostac się do zamku, pomijajac orków tez mozna uzyc zwoju przemiany w wilka :))

Teraz tylko zasadnicze pytanie- skad wziąc 60 siły? To az 12 lvli. Zdecydowanie za duzo.
Tak czy siak mam straszną frajdę :D nostalgia i frajda :)
Czy gdy po powrocie wybiję poszukiwaczy, to pozniej tez bedą się pojawiac w grze i zawracac dupe?
  • 2
@Czyste_Buty: pamiętaj o tym, żeby podczas przemiany w stwora nie robić lvl upu! stracisz wtedy bardzo cenne 12PŻ, które dostaje się co lvl!

oprócz tego, pamiętaj, że mając 29 siły i chcąc nauczyć się 5siły (do 34) będzie Cię to kosztować 5PN, a jak wbijesz 30 siły, to wbicie 34siły będzie kosztowało Ciebie już 8 (łącznie z 29->30 będzie to 9)! Dlatego najlepiej przed każdym progiem (29/59/89/119) zawsze brać wtedy 5