Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: ale zeby spasc z 30k widzow na 2k? przeciez wtedy wiekszosc dzieci go ogladaly a nie dorosli, sam go ogladalem jakos od 2k15 a teraz mam 22
  • Odpowiedz
@nukey: no izak to raczej jak gral solo to nigdy nie mial 30k, moze maksymalnie 10k. Jedynie na truniejach trzymal dobre liczby i w tym roku jak były turnieje to tez duzo ludzi go ogladalo ;d to moze sie wydawac tak, tylko ze w 2015 topowi ludzie mieli po 3-4k ludzi na streamach. Ale izak nawet jesli teraz ma te 2-4k to zarabia w #!$%@? duzo kasy, wiec raczej nie
  • Odpowiedz
@nukey: dokładnie xd No coś co się dzieje spontanicznie. Jazda rowerem, coś na mieście się odwali spontanicznie i to będzie na live. A nie granie cały czas tych samych map itd..
  • Odpowiedz
@nukey: Chodziło mi bardziej o spontaniczność. Czyli ktoś robi stream z np. Roweru, jedzie i jest jakiś wypadek widoczny na streamie. Nie wiem, jedzie streamer rowerem i znajduje jakąś imprezę w plenerze, zatrzymuje się, pije alkohol a potem rozwija się sytuacja. Sprawdź sobie kanał adamcy_ albo np. Franio. Ten drugi to wgl wziął jakąś murzynkę na streamy żeby było coś innego
  • Odpowiedz
@nukey: nie da się być na topie przez cały czas, a Izak nie ma ochoty robić jakiś dymów czy innych tego typu rzeczy żeby mieć więcej widzów bo już po prostu jest na to za stary i streamuje sobie dla przyjemności.
  • Odpowiedz