Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 646
@Soothsayer: pamiętam, jak kiedyś na kasie wykręciłem świetny wynik w opychaniu ludziom breloków (dochód z nich szedł na fundację), to potem kierowniczka zrobiła z tej ilości normę do wyrobienia xD
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: typowe korpo jest typowe. Ja byłem gościem, który umiał #!$%@?ć jak nikt inny, przez pierwsze dwa miesiące zbierałem same komplementy i podziękowania, później się ode mnie tego już wymagało. Podwyżka? No niestety kryzys jest, szef zamroził podwyżki, ale jesteś pierwszym kandydatem do podwyżki jak tylko zostaną odmrożone.

Ale ja mimo wszystko dobrze wspominam pracę w mc. Praca na kasie w biedrze to było totalne gówno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Soothsayer: nie powiedziałbym, że to jest typowe korpo, raczej po prostu sieciowy bar szybkiej obsługi :p ot taki kołchoz, gdzie musisz zgłaszać, że do kibla idziesz
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: a jak by chodzić do roboty z myślą "rozpieprzę tę budę"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) idziesz do takiego januszeksa, z myślą ja wam pokażę jak się normy wykręca, taki januszex widzi wyniki świerzaka, naciska na starych pracowników, zaczynają się rotacje a ty się zwalniasz z poczuciem dobrze wykonanej misji ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko tu trzeba by było mieć wywalone i
  • Odpowiedz