Wpis z mikrobloga

To jest niewiarygodne na co te #!$%@? przeznaczają nasze pieniądze. Nie wyobrażam sobie, by w cywilizowanym kraju prawica przeznaczała pieniądze obywateli na sponsoring takich chochołów i szczucie. Jaka awantura by była, gdyby lewica za ministerialne pieniądze opłaciła takie artykuły w NIE o zagrożeniach ze strony KK.
#dorzeczy #bekazprawakow #bekazpisu #ziobro
deeprest - To jest niewiarygodne na co te #!$%@? przeznaczają nasze pieniądze. Nie wy...

źródło: comment_16563353068TtXq0K4FINV3mnJM1gV9e.jpg

Pobierz
  • 9
Jaka awantura by była, gdyby lewica za ministerialne pieniądze opłaciła takie artykuły w NIE o zagrożeniach ze strony KK.


Do końca 2015[6] pismo było częściowo dotowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego[7].

@deeprest: o Krytyce Politycznej na wikipedii, ale linki do refów już wygasły i nie chce mi się głębiej szukać( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest niewiarygodne na co te #!$%@? przeznaczają nasze pieniądze


@deeprest: Jak złodziej #!$%@? Ci auto, to może i było ono Twoje i jest ale w metaforycznym znaczeniu, bo nie Ty z niego korzystasz i nie Ty masz na nie jakikolwiek wpływ.
@pilot1123: uważam, że prasa sama powinna się utrzymywać chyba, że dofinansowywać wyłącznie związaną z kulturą wyższą czy historią. Krytyki nie czytam, poza pojedynczymi tekstami, ale zazwyczaj wali w Tuska, więc nie wiem w związku z czym PO ich mogła dofinansować, ale raczej nie w szczuciu na ludzi.
@deeprest: dostawali jakieś dotacje, w jakim stopniu i na jaką działalność? Nie wiem, ja tylko zaznaczam że działy się takie rzeczy, bo sam twierdziłeś że to niemożliwie :P
Osobiście uważam tą ziobrystowską krucjatę za oburzającą i niebezpieczną
Jaka awantura by była, gdyby lewica za ministerialne pieniądze opłaciła takie artykuły w NIE o zagrożeniach ze strony KK.


@deeprest: Albo opłacała programy LGBT w szkołach wbrew woli rodziców.