Wpis z mikrobloga

Mireczki słodziutkie.
Możliwe że w tym roku, czeka mnie organizowanie pierwszego w życiu, wakacyjnego wyjazdu za granicę. Więc jako student debil przychodzę z #pytanie.
Na co uważać? Gdzie szukać?
Macie jakieś rady jak nie dać się naciągnąć? Co warto sprawdzić przed wyjazdem na #wakacje #zagranico
Przejrzałem biura podróży, ale naoglądałem się p0lskich filmów i nie chce trafić na bankruta, co bym do domu nie mógł potem wrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc wszelkie life hacki mile widziane
  • 6
@DoswiadczonySprzedawcaPradu: ale co masz na mysli? Opóźniony lot? To dostaniesz spore odszkodowanie.

Jak jestes choć trochę kumaty to szukasz lotów, wynajmujesz nocleg taki na jaki masz ochote i wypożyczasz auto, które firma podstawia ci pod samo lotnisko i robisz co chcesz za polowe ceny tego ile bys zapłacił w biurze, a dodatkowo masz komfort i swobodę a nie ciagle na smyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jednorybek:
ale tu nie ma żadnej filozofii :D

Jak masz wybraną datę wyjazdu to szukasz miejsca gdzie będziesz mógł kimać i srać. A następnie wybierasz jak się tam dostaniesz i jak wrócisz.

Jak chcesz lecieć samolotem to dobrze być elastycznym tzn móc wylecieć wcześniej / zostać krócej albo dłużej. Czasami uda się obniżyć cenę lotu o parę set złotych tylko dlatego że polecisz dwa dni wcześniej albo dzień później niż zakładałeś.