Wpis z mikrobloga

@moderacja @a_s @m_b

Dwa dni nie wrzucam wpisu to dzisiaj cfO mi wyrzuca wpis za "nieodpowiednie treści" po 5 minutach od wrzucenia wpisu. Już widać, że to nie bot, bo by tylu zgłoszeń w 5 minut nikt nie natrzepał.

Po ważnie, wywalcie typa z bycia moderatorem, bo się chłopaczek nie nadaje na moda tylko na członka konfederacji na jakiegoś chłopca do rozrywki na ich homo orgietkach.
Dobrze, że inni moderatorzy nie mają gwoździa w głowie i przywracają wpisy (ten już też jest spowrotem)

#afera #moderacjacontent #bekazpodludzi #bekazprawkakow
Pobierz
źródło: comment_1656307081DYCpNIA1tt5LcdSbKUCB7p.jpg
  • 20
@powaznyczlowiek: Bzdura, typ usuwał mi wpis miesiąc wcześniej, a potem kolejne wisiały. Dodatkowo ten nowy jest z innego "paragrafu" więc "automatyzacja" tu nie ma miejsca. Macie jakąś manię z botami w moderacji to po pierwsze. po drugie myślicie, że wykop jest tak super zarządzany, że jakiegokolwiek bota potrafiliby tutaj dodać?
@Felonious_Gru: nadal, co ma powtarzać? Odwołujesz się i bot powtarza decyzję którego moda? tego co kiedyś ci wymoderował coś innego? Czy jakiś mod klepie odwołanie a po prostu podpisuje się cfO (wtedy to nie jest bot)? Jak to ma niby działać w przypadku, który podałeś?
@Felonious_Gru: Tego samego czego? Tego samego użytkownika? Tego samego posta?

Tak załóżmy że jestem zbyt głupi żeby to ogarnąć.

Odwołujesz się - to jeden wpis ogarnie który mod? cfO to bot - czemu ogarnął odwołanie? zgłosiłeś odwołanie 200 razy? Ale można tylko raz?

ktoś kiedyś zgłosił kogoś z powodem "inne" i mod zatwierdził. Teraz mozesz u tego typa zrobić zgłoszenie z powodem "inne" i wkleić pastę o serwerowni, a cfo w
@Felonious_Gru: a no i moje posty najpierw leciały za spam, teraz poleciał za nieodpowiednie treści, a nigdy żaden inny mod niż cfO mi tego nie wymoderował, więc brakuje mi pierwszego kroku jaki opisujesz czyli "ktoś kiedyś zgłosił kogoś z powodem "inne" i mod zatwierdził."
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jbc_wszystko: to może zacznij dodawać jakiś swój tag do tego - bo tak to wrzucasz ciągle to samo, dając tylko uniwersalne tagi. Nie wiem co kryje się pod powodem "Nieodpowiednie treści", ale jeśli spam, to moim zdaniem zasłużenie. Załóż jakieś #dailyreminderkoscielny czy coś, i kto będzie chciał to zablokuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)