Wpis z mikrobloga

A pamietam jak ludzie całkiem niedawno się śmiali, gdy stwierdzałem, że Gamer porobiłby Connora. Po tej walce utwierdziłem się tylko, że Rudy byłby brutalnie zgwałcony i Mati powycierałby nim matę. Stójkowo może i nie ten poziom chociaż to już nie ten sam Connor, ale parter i zapasy, zniszczyłyby Mcgrzegorza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Change my mind #ufc #mma
  • 14
@na-dia: Tez nie przesadzaj, bo stójka gamrota nie jest idealna, xzy nawet dobra (na ten moment). Gamrot potrafi obalić, ale jego rywale często wstają i jedna lewa lepa od rudego może zgasić światło. Taki problem tez jest wśród Polaków, ze jak Gamer by dziś przegrał, to by było pitolenie, ze sie nie nadaje. Wygrał równa walkę, to nastroje skrajne w druga strone. Na spokojnie i patrzymy w przyszłość
@Misticmac: Dlatego mówię, że dla mnie stójkowo Connor mimo wszystko w dalszym ciągu jest na innym poziomie. Gamer porobiłby go zapasami, nie walką w stójce. To fakt, Mati nie ma niesamowitej kontroli w parterze ale myśle, że też nie próbuje jej zdobyć za wszelką cenę. Druga sprawa, że skontrolowanie Connora a Armana to dwa całkowicie inne poziomy. Co do ostatniej części, nawet jak werdykt byłby w drugą stronę moja opinia by
@Matt15: Imo Connor stoczy jeszcze walke/dwie, wyłapie na dziurę i skończy karierę. Zajmie się freak fightami z braćmi Paul i innego tego typu tworami. Chociaż bardzo bym tego nie chciał, bo Grzegorz to chodząca legenda i uwielbiam typa, ale jakoś ciężko mi uwierzyć by mógł wywołać w sobie jeszcze ten „głód”. Wydaje mi się, że będzie podobnie jak z naszą JJ.
@Misticmac: O ile by wgl zdążył coś w tej stójce powalczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym to już nie ten timing co kiedyś aczkolwiek wszystko jest możliwe. Jednakże dużo bardziej boje się gwałtu w stójce przez Justina, który może urwać łeb i łydkę Gamerowi
@na-dia: Pewnie nie, bo za długie przerwy. Ale mcgregora zbyt surowo się ocenia przez ostatnie walki, bo przegrywał z khabibem i 2x z porierem. Z khabibem? Ok był łomot. Sle cxy e pierwszej walce (w sumie drugiej) z dustinem, jego timing wyglądał zle? Kopnięcia na łydki zrobiły swoje, ale sama stójka była dla Grzesia
@Misticmac: To fakt, Grzesiu nie wyglądał aż tak źle jak to się opisuje. Ale nikt mi nie powie, że to ten timing z jego „prime”, bo siłą rzeczy nie da się. Żeby sprawdzić co zostało ze starego Connora to właśnie jego bym zestawił z Justinem. Piekna by to była batalia.
@Polnischefuhrer: Connor to nadal top, fakt. Ale z tym, że za wcześnie to ni #!$%@? się nie zgodzę. Za wcześnie byłoby na Connora w jego prime ale nie teraz gdy jest on już po dużych przejściach czy to w walkach czy w życiu xd