Wpis z mikrobloga

@kurazjajami:
Kopalnia Wrocław - Paniowice, ok. 35 min (ok. 20 km)
Oleśnica, odkryty basen przy kompleksie "Atol" - ok. 40-45 min. (30 km)
Biały Kościół , ok 50km (za Strzelinem)
Wilczyn Leśny - 40 min. (ok. 23 km), kąpielisko położone przed Obornikami Śląskimi
Jelcz Laskowice - ok. 55 min. (30 km)
Mietków - plaża na cyplu "Maniów", ok. 45 min (ok. 35-40 km)
Mietków - zalew, ok. 50 min. (40 km)
@kurazjajami
@robert-mackowski
@Czarodziejka_z_Ksiezyca

Byłem dziś na kopalni, miejsce z fajnym potencjałem, barowo spoko, dobrze wyposażone i ogarniają tabakę. Względnie czysta woda, jest wodny plac zabaw. Super na plus stacjonarne grille - wystarczy wziąć węgiel i szamę, i szukać wolnego albo poczekać aż ktoś skończy robić swoje.

Natomiast wjazd na teren w niedzielę - dolicz sobie z 40 mjnut czekania w korku - ruch jednostronny i naprawdę spory sznur aut, oraz mało miejsc
@kurazjajami: @Callmecookie: @robert-mackowski: kopalnia jest spoko, szczególnie ta mniejsza plaża bliżej lasu. Fakt, miejsca w wodzie robi się mało jak wszyscy wejdą z dziećmi ale jak chcesz popływać to się przebijesz przez tłum i dalej jest już git miejsca w wodzie. Podoba mi się za to ilość miejsca na frisbee, siatę, badmintona. Zawsze jakiś ruch oprócz leżenia jak patyk. Dojazd samochodem jest nieopłacalny, dlatego śmigam rowerem przez las (
@robert-mackowski: ten ostatni odcinek jedziesz rowerem przez las i omijasz Paniowice i zupełnie. Dla samochodów jest tam zakaz wjazdu ale nie każdy to respektuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do torów trzeba dojechać normalnie ale są ścieżki rowerowe lub wał. Dla mnie z okolic Lipy Piotrkowskiej jest elegancko, dla kogoś z centrum wrocka nie będzie już tak blisko.

https://www.google.pl/maps/dir/51.205037,16.939315/51.2064364,16.9621394/@51.2052009,16.9447734,15z/data=!4m2!4m1!3e1