Wpis z mikrobloga

I jak nasz potężny Zwyrol powiedział w końcu ile zebrał z ppv na psiakobusa? Nie było mnie na streamie a wedle najlepszych praktyk nigdzie nie ma zapisu tego manipulanta.
#wardega
  • 13
@Minereq:
No to jaki problem skoro podał?

Z drugiej gali z shotów jego wypowiedzi wynika, że jest to gdzieś pomiędzy 15-20k PPV.

Mógłbyś mi odpowiedzieć na poprzednie pytanie co do tych twoich wczorajszych dowodów? ;)
@pawel_kovalsky: Dziwi mnie tylko ta kwota. 48k PPV przelicza jako 120k PLN, a podobno zysk z PPV to coś koło 2zł. Z tego co podał to wychodzi coś koło 2.5 (chyba, że stawki przez ten czas się zmniejszyły). Licząc starym przelicznikiem z drugiej walki zarobił coś pomiędzy 37.5k a 50k PLN.
@wataf666: To były shoty ze wstępnych kalkulacji po gali, a nie po przyjściu przelewu. Podobno w grudniu ma pokazywać faktury na przelewy z PPV od Fame i faktury na akcję Psiakobusa.
@wataf666: No sam nie rozumiem czemu tego nie pokaże skoro tak go boli te ciągłe gadanie o psiakobusie. Tzn. domyślam się, że trzeba coś wykombinować żeby można było to sprytnie pokazać.