Wpis z mikrobloga

Jako, że jestem trochę zmęczony podróżami zagranicznymi (sytuacja na lotniskach nie jest zbyt komfortowa, nawet dla tych co mają SkyPiority), dzisiaj stwierdziłem - zrobię to - czas skorzystać z największej atrakcji tego roku - pociągu do Sobótki.

Cieszyłem się jak dziecko mijając kolejne przejazdy kolejowy - szczególnie ten z Berry Town, jak i z Imprezy Miłej.

Smacznej kawusi!

#wroclaw
B.....o - Jako, że jestem trochę zmęczony podróżami zagranicznymi (sytuacja na lotnis...

źródło: comment_1656222582UVWMCqc8BFH2OirOjPFIRc.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Bratkello: no wiadomo. Zresztą jak już jeździ to niech zabiera jak najwięcej ludzi. Może przed wyborami pojawi się kandydat, który będzie miał wiadukty w programie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zasadność tej linii i tak jest średnia. Nawet, jak kiedyś będzie pełna 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sruba_m3: Najkrócej - w czasie covidu linie lotnicze zwalniały personel. Teraz ruch lotniczy wrócił z czasów przed Covidu, a linie lotnicze i cała branża oferuje te same stawki - nikt za takie stawki nie chce pracować i jest po prostu za mało osób aby obsłużyć aktualny ruch
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sruba_m3: Mając SkyPiority i tak stoisz - zamiast 4 godzin dla normalnej kolejki, to stoisz koło godzinę. Generalnie na zachodnich lotniskach jest chaos

@Bratkello: Chciałeś się pochwalić gunwopunktami które realnie nic nigdy nie dawały a teraz to zabawnie tłumaczysz protestami.

Obecne protesty to odwołane czy opóźnione loty a twój priority to taki Janusz version aby szybciej wsiąść do samolotu które teraz są trzymane dłużej na płycie.
  • Odpowiedz