Wpis z mikrobloga

Potrzebuje sciagnac tapete, ogarnac troche sciane i pomalowac ja na bialy kolor, jakies tipy co kupic zeby ogarnac sciane po sciagnieciu tapety? Mam parownice do sciagania tapet, mam tez multipurpose ready mix filler firmy stanley, starczy to czy musze kupic jakis inny specyfik? Bede robil pierwszy raz, nie musi byc idealnie, moze byc jako tako na #!$%@?
#uk #remontujzwykopem
  • 15
@mat-pancerz: kiedyś ściągałem tapety i było ich około 7-8 warstw, jedna na drugiej, poprzyklejane byle jak,
Płyta karton gips rwała się w pół jak ściągaliśmy ostatnie warstwy. Wyglądało to jakby pierwszy tapety stały się integralną częścią tej płyty.
@mat-pancerz: Sciagalem tapete w zeszlym tygodniu, dom ma 90+ lat, bez gipsowania po kilka razy i szlifowania calej sciany sie nie obylo xd

Easy Fill 60 z BnQ

Chociaz sie dowiedzialem czemu wszedzie oprocz salonu sa tapety xd
@Xemioza:dzieki i gratulacje! Ja juz skonczylem caly dom, sprawnie poszlo, robilismy w 4 osoby. Zostala jedna sypialnia ale nie moge sie zdecydowac na jaki kolor pomalowac sciany wiec narazie zostaje pomaranczowy.. teraz tylko wszystko posprzatac, poodkurzac, pozmywac podlogi i mozna zaczynac meble zamawiac.

Sofa czas oczekiwania 13tyg, meble do 12 tyg, tv promka mi sie skonczyla pare dni temu to narazie sie wstrzymam bo i tak nie ma czasu ogladac xD