Wpis z mikrobloga

Panowie i panie, oto dostajemy jeden z najlepszych odcinków serialu o superbohaterach w ogóle. Czekałem i się nie zawiodłem. Te seriale od Marvela to są takie popierdółki dla dzieci, że szkoda życia, żeby je oglądać. Kto nie zaczął oglądać tego serialu to naprawdę nie ma na co czekać.

#seriale #theboys #primevideo
Pobierz TomdeX - Panowie i panie, oto dostajemy jeden z najlepszych odcinków serialu o superb...
źródło: comment_1656103143ObCpnlE79yc1X8KzmtLwYl.jpg
  • 13
najbardziej mi się podobało #!$%@? homelandera, autentycznie spanikował ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@teperkov: Swoją drogą byłem pełen podziwu, że jak na serial to efekty były na poziomie filmów Marvela, nie było oszczędzania, gdzie na Disney+ lądują seriale, gdzie widać, że na efektach się oszczędza.

No i to, że Herogasm był tłem całej historii, a nie motywem przewodnim, bo równie dobrze mogli z tym przesadzić, a wyszło fenomenalnie.
Może ktoś poszedł po rozum do głowy i zrozumiał że komiksy to nie dzieciaki tylko ludzie po 30-40 lat


@jakub-dolega: No wszystko było kręcone na jedno kopyto pod PG-13, później wyszedł Deadpool i wyszło, że jednak da się zarobić na R, różne platformy, próba odróżnienia się od reszty. Wszystko tak się zgrało, że wyszli Chłopacy. I fajnie, bo może inni pójdą podobną drogą. Nawet Marvel z ostatnim Doktorkiem od tego odchodził,
@TomdeX: Są jeszcze Tytani które są trochę poważniejszym dziełem dla dorosłych ale ze to serial od netflixa to wiadomo ogląda się te odcinki jak długi film i połowe sezonu nic się nie dzieje i poprawność polityczna się wylewa :D i czarna Gwiazdka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TomdeX: Z takich dobrych serialowych produkcji o superbohaterach mamy:
- The Boys (wiadomo)
- Legion (to jest topka pod względem gry aktorskiej, scenariusza, scenografii, muzyki)

trochę dalej
- Loki
- Wanda Vision
- The Umbrella Academy (całkiem spoko)

trochę dalej
- Doom Patrol
- Titans
- Daredevil
- Jessica Jones (zwłaszcza pierwszy sezon)
- The Punisher
- S.H.I.E.L.D.
- Hawkeye

ok, trochę bardziej dalej:
- Constantine
- Superman and Lucy

...
Są jeszcze Tytani


@ChwilowaZielonka: Spoko są, ale są strasznie nierówni, dobry odcinek przeplata zapychaczem, nie lubię czegoś takiego.

@Hektorrr: No wszystkie widziałem, CW dawno odpuściłem, bo szkoda czasu na te seriale. Legion psychodeliczny, inny, przez to mniej popularny, no ale dobry. The Umbrella Academy nie podeszła, nie przypadł mi koncept i bohaterowie, ale to już rzecz gustu. Doom Patrol ciężko nazwać typowym serialem o superbohaterach, ale podobnie jak w the
@TomdeX: no o tym właśnie pisałem, 2 odcinki spoko wprowadzenie potem kilka ogcinków zapychania i 2 odcinki finału bo maja umowe z netflixem ze ma byc tyle i tyle odcinków nie mniej nie wiecej wiec zapchajdziury straszne się tam zdarzaja