Wpis z mikrobloga

@L3gion: @MlodyWilk:
1. czemu ten #!$%@? gnome nie wyświetla na pulpicie plików, które wrzuciłem sobie na pulpit XD
2. czemu lista aplikacji jest tak w #!$%@? głeboko i trzeba najpierw kliknąć w lewy górny róg, a potem w środek na dole xD
  • Odpowiedz
1. czemu ten #!$%@? gnome nie wyświetla na pulpicie plików, które wrzuciłem sobie na pulpit XD


@Felonious_Gru: Bo Gnome od lat walczy z pulpitem jako takim. Swego czasu nie było w ogóle menu kontekstowego po kliknięciu.

2. czemu lista aplikacji jest tak w #!$%@? głeboko i trzeba najpierw kliknąć w lewy górny róg, a potem w środek na dole xD


No trochę jest. Szybciej idzie jak otwierasz klawiszem Windows.
  • Odpowiedz
@fervi Gnome jest tak obrzydliwe, że jak je widzę to mi się zbiera. I nie raz dystra z gnome mi zamulały ostro. A I3 zawsze zgrabnie i sprawnie chodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Felonious_Gru "czemu lista aplikacji jest tak w #!$%@? głeboko i trzeba najpierw kliknąć w lewy górny róg, a potem w środek na dole xD"

A na co Ci lista aplikacji? Zarówno w windowsie jak i Ubuntu, klikasz klawisz Windows (Super) i zaczynasz pisać co chcesz uruchomić. Jak to czego szukasz jest na pierwszym miejscu to enterem potwierdzasz i uruchomione. Od kiedy zacząłem z tego korzystać (jakieś 3 lata pewnie już będą) to
  • Odpowiedz
Gnome jest tak obrzydliwe, że jak je widzę to mi się zbiera. I nie raz dystra z gnome mi zamulały ostro. A I3 zawsze zgrabnie i sprawnie chodzi.


@freiherr: Czyli jesteś w promilu użytkowników Linuksa :P
  • Odpowiedz