Wpis z mikrobloga

@janosikk: LG all day. Ale zastanów się, czy na pewno OLED. Ja np. średnio to przemyślalem, mam generalnie dość jasny salon i o ile w zimę o 16 było ciemno, to teraz #!$%@? do wieczora mi się mieni jak psu jajca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janosikk: No generalnie budżet trochę mały, nie dostaniesz dobrego powyzej 55 w tej cenie, musisz wybierać albo OLED albo Qled, albo vrr albo Hz, w tej cenie nie złapiesz wszystkiego. Moim zdaniem warto dopłacić zeby mieć wszystko szczególnie jeśli masz ps5, a amblight? Światełko na ścianie, patrzę się na tv a nie na ścianę zanim xd, ale może mówię tak bo nie miałem okazji testować.
@janosikk: To zastanów się dobrze i poczytaj/pooglądaj o OLEDach w jasnych pomieszczeniach. Ja mam LG C12 65". jakość jest oczywiście super, ale oledy mają bardzo błyszczące powłoki. Jeżeli będziesz oglądał dużo w jasnych warunkach, to naprawdę negatywnie wpływa to na odbiór i może nie być tego warte (zarówno pod względem ceny, jak i alternatyw)
@janosikk: bierz oleda, kupiłem najtańszego LG OLED jakieś 3 lata temu jak był na promce i już nigdy nie wrócę do nieoledowego ekranu. To co piszą o odbiciach w ekranie to prawda, ale to minus błyszczących matryc od zawsze.