Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie polećcie proszę jakiś niedrogi perfum (załóżmy max do 200 zł), który sprawdzi się w lato podczas pracy w branży weselnej. Przejrzałem trochę postów na tagu jak i cały dokument w wordzie, ale jest tam tyle tych propozycji, że sam się w tym gubię. Obecnie celuję w Hermes Eau De Narcisse Bleu, aczkolwiek rozpatrzę każdą propozycję.

Z góry bardzo dziękuję.
#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@imaginebeingfreedom takie wpisy mnie zaskakują. Tak z 70% zapachów na dłuższą metę mnie męczy i noszenie ich byłoby dyskomfortem, szczególnie w pracy po prostu nie dałbym rady. Wychodzi na to że wiele ludzi ma szerszą tolerancję.
Kupisz w ciemno i będziesz używał?
  • Odpowiedz
@qaqa: Nie wiem tak na prawdę jak Ci mam na to odpowiedzieć. Zawsze używałem jakichś randomowych perfum, tylko po to "żeby były", przez co często korzystałem z tych samych przez większy okres czasu. Dopiero teraz pracując poniekąd w branży, w której się spełniam zwróciłem uwagę jak ważny jest to aspekt w kwestii tego jak odbiera Cię potencjalny klient. A co do tego czy będę kupował w ciemno, to myślałem, żeby
  • Odpowiedz
  • 1
@imaginebeingfreedom Na weselach jest dużo ruchu i zapachy szybko znikają, szczególnie świeże używane w lecie. Według mnie przy testach skup uwagę na zapachy oceniane jako bardzo trwałe, jeśli chcesz żeby ktokolwiek oprócz Ciebie czuł to po godzinie.

@jastrzabnakonarze fattan akturat jest w promocji parę wpisów niżej
  • Odpowiedz
@imaginebeingfreedom Gdybym miał zaczynać przygodę z perfumami i wydać nie dużo na flakon oraz nosić go codziennie ze względu na komplementy i uniwersalność co do sezonu to pewnie byłby to Armaf CDNI. :)
  • Odpowiedz
@jastrzabnakonarze: Fattan nie jest jakoś specjalnie uniwersalny IMHO, w sensie... to nie jest crowd-pleaser, a chyba czegoś takiego szukamy. Armaf CDNI nie jest złym pomysłem, ale jest jakiś mały ułamek ludzi, który reaguje na niego alergicznie. Do takiej roboty albo jakiś czysty, mydlany zapach (Prada Amber paczę na cię) albo coś lekkiego i mało ofensywnego, zapachy z gatunku kolońskich (AdP Colonia Essenza na ten przykład).
  • Odpowiedz
@imaginebeingfreedom: jeśli nie wiesz do końca czego chcesz to pozostaje ci zamówić kilka dekanatów od Mirków z tagu i sam sobie potestujesz. Nie kupuj nic w ciemno
Od siebie mogę polecić Versace pour homme, armaf cdni
  • Odpowiedz
@imaginebeingfreedom: Armafa nie znajdziesz w sklepach, ale bardzo podobny do niego jest Montblanc Explorer. O ile montblanc jeszcze ujdzie, to miałem dekant CDNI i uważam. że jest chemiczny i przejhajpowany. Z kolei Versace dostaniesz wszędzie i jako jedyny zapach nadaje się idealnie. Jest cytrusowy, świeży i nie ma ludzi. którym się nie podoba.
  • Odpowiedz