Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MarkoWN: bo to tylko blender z funkcją podgrzewania. Fajne do urządzenie do rzeczy które wymagają niskiej temperatury i ciągłego mieszania jak np. Sos holenderski.
Wyrabianie ciasta spoko,ale czyszczenie tego ostrza po tym to jakaś masakra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MarkoWN: jeżeli nie potrafisz absolutbie nic ugotowac, oraz uwielbiasz kremy, zupy i paćki to można rozważyć.. oraz ewentualnie kiedy nie masz miejsca w kuchni i nie masz nawet garnka do gotowania na parze..
Nabrałem się na ten trend i dobrze ze nie poleciałem po TM zresztą...
  • Odpowiedz
Wyrabianie ciasta spoko,ale czyszczenie tego ostrza po tym to jakaś masakra.


@Issac: ja wrzucam do zmywarki.

@LowcaAndroidow: kupiłbym, może nawet przemyślałbym thermomixa. Lidlomiksa używamy niemal codziennie do ponad roku.
  • Odpowiedz
@Issac: nie uważam żeby był lepszy, ale ma więcej przepisów :)

My robimy dużo zup, często spaghetti, ciasto na pizzę, sporo na parze gotujemy, mamy kilka ulubionych przepisów + czasem po prostu używamy go bez przepisu - w stylu żeby właśnie coś smażył i sam mieszał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
bo to tylko blender z funkcją podgrzewania.

Wyrabianie ciasta spoko,ale czyszczenie tego ostrza po tym to jakaś masakra.

@Issac: wybierz jedną wersję, bo w blenderze ciasta nie zrobisz. A co do czyszczenia to ja odpalam program mycie wstępne, a te zakamarki ostrza przelatuję szczoteczką do zębów, zero problemów.
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: Kupiłam używkę w zeszłym roku. Używam 2-3 razy w tygodniu. nie zastępuje gotowania na co dzień, nie jest to cudowny wynalazek bez którego bym umarła z głodu.
Ale robię w tym ciasta, ciasto na pizzę, zupy, sosy, dżemy, pasty.
Bardzo ułatwia życie, ale nie jest magiczny i niezastąpiony
  • Odpowiedz