Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Że #kot bardzo by chcial wychodzic to wie kazdy kto kota ma. Jako iż uważam za debilizm wypuszczanie kota tak o bo jest okrutnym szkodnikiem, mordercą i brak mu instynku samozachowawczego, znalazłem wyjscie kiedy kot ma namiastkę i nie zagraza ani sobie ani innym.
Wiec kot dziś jest królikiem. Narazie sie aklimatyzuje ale myśle że finalnie bedzie zadowolony.
Pobierz cybulion - Że #kot bardzo by chcial wychodzic to wie kazdy kto kota ma. Jako iż uważa...
źródło: comment_1655975130AbBboDnAG95ydq4eYyECRj.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@size: szelki są passe. Nienawidzi ich, jak juz nawet je zapne to szanowny glownie skupia sie na zdejmowaniu i nie ma zamiaru chodzic. Moze po przygodzie z klatka skruszeje - narazie to jest pierwsze podejscie. Btw. Szelki i smycz mam na miejscu, swieże rany po probach ubierania zas na rekach XD
@cybulion: u mnie tez z szelkami bylo ciezko, zamiast w nich chodzic to sie czolgala, ale z czasem przywykla :) A mozliwosc dotarcia w kazdy zakamarek ogrodu byl dla niej bezcenny. Tylko czasem trzeba odplatywac jak wycieczka byla bardziej dynamiczna ;)