Wpis z mikrobloga

Uwaga, wydaję swoje prywatnego expose na temat kochanej przez p0laków rybki, mianowicie Karp czyli gówno w sosie XD

ludzie przecież to smakuje jak gówno z mułem, wy gustu nie macie czy o co chodzi? więcej ości niż mięsa, sam smak tej pseudo ryby to jakieś nieporozumienie, jak ktoś się wychowywał na wsi lub po prostu kąpał się w Wiśle lub innych mułowych zbiornikach wodnych to być może za dzieciaka zachłysnął się tą mułową wodą i ta woda smakuje identycznie jak ta pożalsiebożeryba, identycznie. To w ogóle fenomem, że ludzie się dosłownie biją w sklepach o to gówno w okresie świąt, jeszcze najlepiej jak tak sraczka jeszcze jest żywa by sobie poplywała w wannie, fajnie wtedy widać jak jej muł z dupy wylatuje XD a potem janusz zadowolony bo mmmmmmmm rymbka dobra świerza, zero poczucia smaku czy szacunku do siebie, 26lat na karku stara baba niedługo smieciara przyjedzie ale mowie dobra, polecają karpia, a jest zajebista knajpka gdzie żarcie mają rewelacyjne, nawet woda z doniczki smakuje u nich wybornie no to biorę zamawiam karpia, przychodzi pięknie zrobiony i co? mułów sto kuhwa, tragedia, pierwszy raz w życiu czegoś nie zjadłam tylko oddałam całość, śledź, łosoś, sandacz, tilapia, to sa ryby godne podniebienia, dla prawdziwych koneserów i fanów kuchni rybnej, nie wiem dla kogo detykowany jest karp, chyba dla totalnej biedy umysłowej i finansowej, jedyna ryba, na którą ich stać, a cena i smak idą w parze, kij Ci w dupe karp i wszystkich Twoich fanów benc

#karp #gownowpis #takaprawda
V.....m - Uwaga, wydaję swoje prywatnego expose na temat kochanej przez p0laków rybki...

źródło: comment_16559706185L0nmnTmkMtFEn6iapVo5P.jpg

Pobierz
  • 6
@Victim: o ile jeszcze jestem w stanie przedzierać się przez ości jak smak jest tego wart to w przypadku karpia czuje jakbym przedzierał się przez dżunglę by zdobyć papieżaka na jakimś mazurskim brzegu.

Totalnie bez sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A debile niech se jedzą ja tam nie kieruje się myśleniem stada xD.